Fabric Coat - TacSystem - tekstiilikeraamika- kabrioleti katuse keraamika

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

14,44 €
Fabric Coat on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem loodud keraamiline kaitseaine tekstiilpindadele. Vedelik tekitab pinnale õhukese ja vastupidava kaitsekihi ning hüdrofoobsuse.

* Nõutud väljad

14,44 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Tootekirjeldus: Fabric Coat on TACSYSTEM uus pinnakaitse, mis on spetsiaalselt valmistatud erinevate kangaste jaoks - riie, nahk, kuntsnahk. Sisaldab 40% Siloxani.Selle pealekandmine on väga lihtne ja pakub superhüdrofoobset efekti. Kangakaitse tagab pinnale lisaks kõrge UV-kaitse ja määrdumiskindluse, väldib pleekimist ning kanga deformeerumist. Tänu tugevale kaitsele suureneb materjali vastupidavus ja eeldatav eluiga.

Toote eelised: Väga lihtne ja kiire kasutamine. Maksimaalne vetthülgavus ja UV-kaitse vähese ajakuluga!  Pikem toimeaeg võrreldes enamike analoogsete vahenditega. Tänu 40% Siloxane sisaldusele on ainekulu minimaalne. Tootes kasutatav polüdimetüülsiloksaan on väga elastne ja ei muuda pinda jäigaks.

Vastupidavus: Sõltub kasutuskohast ja  järelhooldusest.

Kulu: Sõltub materiali imavusest.

Kasutuskohad: Sobib kasutamiseks enamikel tekstiilpindadel: tekstiilkatused, istmekatted, põrandamatid, polstrid jne. Samuti õuemööblil, varikatustel jms pindadel.

Hoiatused: ÄRA kasuta toodet liiga soojas keskkonnas ega otsese päikese käes! Sobilik töötemperatuur 10C-30C.

Kasutusjuhend: Pese töödeldav pind põhjalikult. Lase pinnal täielikult kuivada. Pihusta ühtlane õhuke kiht ainet detailile. Parimaks katvuseks harja pinda pehme harjaga, et vedelik imbuks ühtlasemalt ja sügavamalt. Lase täielikult kuivada, vajadusel kuivata soojaõhufööni või lambiga. Väldi kontakti veega.

Nõuanded / Alternatiivsed kasutused: Suurepärane meetod andmaks nii uutele kui kasutatud pindadele. Eriti vajalik velgede katuste vetthülgavuse suurendamiseks ja pesemise lihtsustamiseks.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5