Ettevõttest

Oleme Eesti suurim autopesulate, automüügikeskuste, autoparkide, riigiasutuste jt professionaalsete autokeemiatoodetega varustaja.

Meil on oma esindused ja laod nii Tallinnas, Tartus, Jõhvis kui ka Riias. Meie müügispetsialistid külastavad igal nädalal meie pea tuhandet klienti kõikides Eesti linnades ja suuremates asulates garanteerides nii terves Eestis regulaarse tarne ja teadmistetoe. Profitarbijatele ja lepingulistele klientidele on meil personaalsed erihinnad! Pakkumise saamiseks kontakteeruge oma piirkonna müügispetsialistiga.

Nüüd on kõik seni vaid proffidele võimalik olnud tootevalik saadaval igaühele meie e-poes. Kui te ei leia siit kohe omale vajalikku toodet, siis võtke ühendust meie klienditoe või teie piirkonna müügispetsialistiga!

Van Der Knox annab oma toodetele 'sobiva toote garantii'. Ostes meie toote, on Teil alati võimalus see meile tagastada, kui leiate, et see ei vastanud Teie ootustele.

Klientide teadlikkuse tõstmiseks korraldame tasuta koolitusi selgitamaks autode hoolduse põhitõdesid ja tutvustamaks pakutavaid tooteid. Koolituse läbinutele väljastame alates 2006 aastast sertifikaadid, tõestamaks töötaja kompetentsust.

Meie põhimõte on: Kui meie kliendil läheb hästi, läheb hästi ka meil! Seega püüame teha kõik selleks, et Teil läheks tõesti hästi!

 

 

Van Der Knox OÜ
Juba 23 aastat Eesti suurim professionaalse autokeemia tarnija!