Ettevõttest

Van Der Knox OÜ

Oleme Eesti suurim autopesulate, automüügikeskuste, autoparkide, riigiasutuste jt professionaalsete autokeemiatoodetega varustaja. Meil on oma esindused ja laod nii Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Pärnus kui ka Riias. Meie müügispetsialistid külastavad igal nädalal meie pea tuhandet klienti kõikides Eesti linnades ja suuremates asulates garanteerides nii terves Eestis regulaarse tarne ja teadmistetoe. Proffitarbijatele ja lepingulistele klientidele on meil personaalsed erihinnad! Pakkumise saamiseks kontakteeruge oma piirkonna müügispetsialistiga.

Nüüd on kõik seni vaid proffidele võimalik olnud tootevalik saadaval igaühele meie e-poes. Kui te ei leia siit kohe omale vajalikku toodet, siis võtke ühendust meie klienditoe või teie piirkonna müügispetsialistiga!

Tänaseks on Eesti suurimaks tippklassi autohooldussarjaks saanud USA innovaatiline profisari Car Glaze.

 

Alates aastast 2001 on Car Brite ametlik ainumaaletooja ja hulgimüüja Eestis, Soomes, Lätis ning Leedus Van Der Knox OÜ. Tarnime ainsa autokosmeetika müüjana oma tooteid otse USAs, Indianapolises olevast tehasest.

 

Car Brite nii Eesti kui ka kogu maailma suurim ja kõige kiiremini arenev profikeemia tarnija. Car Brite klientideks on pea kõik Eesti parimad käsipesulad, autokeskused, poleerimistöökojad ja autoparki omavad ettevõtted. Eesmärk on pakkuda kliendile kõiki vajalikke kemikaale ja tarvikuid alates autode puhastusvahenditest, kosmeetikast ja määrdeainetest lõpetades töökojas kasutatavate kätepuhastusvahendite jms.

 

Car Brite profikeemia - USA -s Indianapolises valmistatav pea 1000-st tootest koosnev profisari - pesuained, vahad, poleerimisvahendid, läigestajad, lõhnastajad jne. 2006 aastast kuulub Car Brite koos Valvolinega samadele omanikele kuuludes Ashland Divisioni. Kahe firma ühinemisest tekkiv sünergia loob senisest veelgi paremad võimalused tootearenduseks ning klientide paremaks teenindamiseks. Car Brite on ainult nõudlikule professionaalile suunitletud USA juhtiv autokeemiasari, mida toodetakse juba 1947 aastast. Car Brite püüab olla vastavuses oma motoga 'THE LEADER' ning uuendab pidevalt oma tootesarja. Selleks töötab Indianapolises asuvas tootmiskeskuses teaduslabor, mis arvestab toodete arendamisel klientide ettepanekuid ning vajadusi, mis tulenevad nii kliimast kui ka autotööstuses kasutatavatest uutest materjalidest. Just tänu oma innovaatilisusele ongi tooted alati sammukese teistest ees.

 

Car Brite annab oma toodetele 'sobiva toote garantii'. Ostes meie toote, on Teil alati võimalus see meile tagastada, kui leiate, et see ei vastanud Teie ootustele.

 

Klientide teadlikkuse tõstmiseks korraldame tasuta koolitusi selgitamaks autode hoolduse põhitõdesid ja tutvustamaks pakutavaid tooteid. Koolituse läbinutele väljastame alates 2006 aastast Car Glaze sertifikaadid, tõestamaks töötaja kompetentsust.

 

Meie põhimõte on: Kui meie kliendil läheb hästi, läheb hästi ka meil! Seega püüame teha kõik selleks, et Teil läheks tõesti hästi!

 

Van Der Knox OÜ
Juba 19 aastat Eesti suurim professionaalse autokeemia tarnija!