Enzyme Cleaner - Car Glaze - uue põlvkonna keemilise pesu aine - salongipesuvahend -tekstiilipesuaine - tekstiilipesuvedelik - "kemmi aine"

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

14,37 €

Uusima põlvkonna tugevalt kontsentreeritud, ensüümi baasil vahend keemiliseks puhastuseks ("kemmiaine"). Eemaldab vaipkattelt ning katteriidelt nii valgu baasil plekid kui ka muu mustuse. Väga sobilik lae pesuks, istmete pesuks jne. Lahjenda veega vahekorras 1/30 (kerge mustus kuni 1/100) ja kasuta keemilise puhastuse seadmetega. Ühest liitrist kontsentraadist saab 31-101 liitrit töölahust. 

* Nõutud väljad

14,37 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Uue põlvkonna tugevalt kontsentreeritud ensüümide baasil tekstiilipesukontsentraat. Eemaldab proteiini baasil mustuse, õli ja igapäevase mustuse tekstiililt ja polstritelt. Võib lahjendada veega kuni 1/30 (kerge mustus kuni 1/100). Väga meeldiva lõhnaga, mis jääb salongi ka peale pesu lõppu. Tänu vähendatud vahule on toodet palju lihtsam pindadelt välja loputada. Võib kasutada ka plastikust ja vinüülist pindade puhastamiseks. Erinevalt konkureerivatest toodetest ei kahjusta ega kuivata töödeldavaid pindasid ega töötaja käsi.

Kasutusjuhend: Puhasta pind tolmuimejaga. Lahjenda kuni 1/30 veega. Enne kasutamist testi vahendit varjatud pinnal! Pihusta lahus pinnale või kasuta tekstiilipesumasinaga. Hõõru õrnalt svammi või harjaga. Loputa ja kuivata tekstiilipesumasinaga.

Pindade uuendamiseks ja kaitseks kasuta Fabric Protector´it.

3,8 liitrist kontsentraadist saab 118-384 liitrit töölahust!

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5