LEATHER CONDITIONER - Car Glaze - täiustatud retseptiga sügavniisutav nahakreem - nahavaha - naha pehmendaja - nahataastaja

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

35,16 €

Mitme erineva naturaalõli ja kaitseaine baasil valmistatud nahahoolduskreem, mis täidab naha boorid naturaalsete pehmendajatega. Unikaalne segu taastab naha naturaalse pehmuse ja uue ilme seda liigselt rasvaseks tegemata. Parim nahakaitsevahend! Väga väike kulu - keskmise sõiduki täishoolduseks kulub vaid alla 100ml kreemi! 

* Nõutud väljad

35,16 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Uue põlvkonna Leather Conditioner hooldab ja rikastab nahkpindasid, kaitseb ning pikendab nende pehmust ja naturaalset väljanägemist. Tekitab mitterasvase mustuse ja tolmu eest kaitsva kattekihi. Naha parimate omaduste säilitamiseks peab seda regulaarselt puhastama ja hooldama, et ennetada naha kuivamist ja pragunemist ning hoida nahk pehmena. Kreemi on lihne ja kiire töödelda. Aitab taastada pleekinud naha originaalset tooni. Mitte kasutada töötlemata nahal ja Alcantaral ning kohtades, kus libe pind võib olla ohtlik! Kasutada puhtal või eelnevalt puhastatud nahal. Ainult professionaalseks kasutamiseks! Sobilik kasutamiseks autonduses ja merenduses. Eriti efektiivne vanema ja kuivanud naha taasatmiseks!

Kasutusjuhend: Raputa pudelit enne töö algust ja töö ajal. Testi aine sobivust varjatud pinnal! Puhasta pinnad eelnevalt nahapuhastajaga! Vala piisav kogus kreemi aplikaatorpadjale ja kanna aine töödeldavale pinnale ühtlaselt laiali. Hõõru kreem ringjate liigutustega pinna sisse. Pühi üleliigne kreem puhta pehme lapiga ära.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5