Pakkumine pesulale

Firma Van Der Knox pakub autopesulatele võimalust asuda töötama koostöös professionaalse autokeemiasarjaga Car Brite, mis on maailmas profikeemia alal 'The Leader'. Eestis on oma ala juhtiv kaubamärk Car Brite kujunenud 'hea käsipesu sümboliks', mille järgi teadlikumad autoomanikud valivad oma masina puhastamiseks ja hooldamiseks sobiliku pesula.

Koostöö eelduseks on pesula ruumide, asukoha, personali, pakutava teenuse jms piisav kvaliteet. Kahjuks ei ole Car Britel võimalik siduda oma kvaliteetset imagot pesulaga, mis kahjustab Car Brite toodete ja klientide tuntud head mainet. Projekti mõte on paremat teenust ja kvaliteeti pakkuvate käsipesulate koondamine ühtse sümboolika alla, et autoomanikul oleks lihtsam eristada head pesulat mitte nii heast. Samuti on ühtset 'pesulaketti' võimalik reklaamida väiksemate kuludega. Programmiga liitunud pesula võidab kliente tagatud kvaliteedi, tuntud nime ja Car Brite usaldusväärsuse läbi. Ajapikku peaks sellise koostöö läbi paranema seni veel kõikuv autopesulate pakutavate teenuste kvaliteet.

Koostöö pakub täielikku autokeemiatoodetega ja tarvikutega varustamist. Programmiga liitunud pesula saab toodetele soodsamad tasumisvõimalused, tasuta koolitused nii toodete kui autopesu põhitõdede kohta. Lisaks valmistame tasuta reklaamtahvlid ning üheskoos pesulaga püüame läbi viia erinevaid reklaamikampaaniaid. Samuti püüame varustada kliente autoomanikele mõeldud reklaamkingitustega, kinnistamaks autoomanikku pesula ja seega ka Car Brite autokeemia juurde. Alustavale pesulale pakume soodsaid lahendusi toodete soetamisel, aitame koostada pesula kontseptsiooni ning valmistame tasuta Car Brite sümboolikaga käsipesula reklaamtahvlid.

Mis kasu saab autopesula?

* tuntuse, kõrge hinnangu klientide seas tänu Car Brite imagole
* maailma juhtiva profikeemiatootja toetuse ja 'seljataguse'
* kiire abi autohoolduses tekkivate probleemide lahendamiseks
* hulga Car Brite'le lojaalseid autoomanikest kliente
* kvaliteetseima autokeemia
* töötaja tervist ja keskkonda säästvad töövahendid
* know - how
* koolituse
* ühtse tuntud sümboolika
* ühised reklaamikampaaniad
* ühtse töörõivastuse

Telefon

  • E-poe info: +372 6 610 621
  • Profimüük: +372 51 19 434

Müügisalongi aadress

  • Van Der Knox OÜ
  • Artelli 10B
  • Tallinn 10621
  • Harjumaa, Eesti
  • reg. nr: 10789499
  • KMKR: EE100712285