Quartz Sparkle Plus - Tacsystem - 90% Sio2 - keraamiline pinnakaitse - keraamika - vedel klaas - keraamiline vaha

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 166,00 €

Tavahind: 189,00 €

Quartz Sparkle Plus on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) Toode sisaldab 90% SiO2 ning annab seetõttu pinnale parima võimaliku kaitse.
-+
või
Kirjeldus

Detailid

Quartz Sparkle Plus on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja suurima Sio2 sisaldusega ja kõrgeima kvliteediklassiga keraamiline kate, mis annab sõiduki kerele, metall- ja klaaspindadele tugevaima klassi  kaitse ja vastupidavuse. Kaitsevahend sisaldab 90% puhtakvaliteedilist SiO2. Tänu ülikõrgele Sio2 sisaldusele tagab Quartz Sparkle Plus kõrgläike, ülitugeva klaasisarnase kaitsekihi ja maksimaalse vetthülgavuse, mis aitab pinnal pikemalt puhtana püsida ning lihtsustab edasist autopesu.Tänu töötlusele püsib auto originaalvärv või -lakk kaitsekihi all uueväärsena ja tõstab auto järelturuväärtust.

Quartz Sparkle Plus'i ühekordne pealekandmine katab sõiduki kirka klaasikihiga, mis kaitseb pindu igasuguste keskkonnategurite eest, sealhulgas kriimustuste, oksüdatsiooni, hologrammi, happevihmade ja lindude väljaheidete eest. Quartz Sparkle Plus moodustab aluspindadega tugeva keemilise sideme, mis tagab eriti pikaajalise vastupidavuse ja kõrge keemilise vastupidavuse. Keemiline ühilduvus parandab värvitooni sügavust, muudab selle kirkamaks ning toon muutub säravamaks.

Kihi paksus:  0.6um

Kulu: sõltuvalt pinna seisukorrast keskmiselt 2-3 tilka ruutmeetri kohta.

Vastupidavus: kuni 36 kuud sõltuvalt pesust ja järelhooldusest

Kasutusjuhend: Kasuta toodet hästi valgustatud ruumis, puhtas tolmuvabas keskkonnas temperatuuriga  alla 25°C. Eemalda pinnalt pigi, lendrooste, putkukajäänused jm mustus. Vajadusel töötle pinda Clay Bariga. Maksimaalse läike ja vastupidavuse saavutamiseks poleeri pinnad!  Pese leotusaine ja shampooniga. Eemalda pinnalt vahaeemaldi abil poleerimispasta jäägid, et keraamika liimuks otse lakipinnale, mitte pinnal olevale õhukesele pastakihile! Kuivata auto põhjalikult vältimaks veenirede töödeldavale pinnale sattumist! Soovitatav töödelda üks detail korraga.  Kandke kaitseaine aplikaatorpadja abil ühtlaselt pinnale. Jälgige, et kõik kohad saaksid kaetud. Lase kuivada sõltuvalt õhutemperatuurist keskmiselt 1 minut.  Seejärel poleeri pind koheselt puhta, kuiva ja pehme mikrofiiberlapiga läikima. Kontrolli, et kõik kaetud pinnad saaks  lapiga töödeldud.

Kuivamisaeg: enne uue kihi pealekandmist oodake 1 tund. Peale töö valmimist laske kivistuda 24 tundi enne kokkupuudet veega. 7 päeva ei tohi autot pesta.

Kaistekihi pikaajaliseks säilitamiseks pese  autot võimalusel pinnasõbralike ph-neutraalsete pesuainetega ning kasutada taastusaineid - märgvaha, märgkeraamika. Wet Sine & Protection, 6-in 1 Booster jms.

Tegemist on ka kaitsevahendiga! Kriimustuste eemaldamiseks ja aluspinna kõrgläike saavutamiseks tuleb pinnad eelnevalt poleerida!

Pakendi suurus 50ml.

Komplekt sisaldab: aplikaatorpadi, aplikaatorlapid, mikrofiiberlapp, kasutusjuhend.

 

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5