Water Glass - Spray & Rinse Sio2 - TacSystem - märg keraamika- kiirkeraamika - reload

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 30,00 €

Tavahind: 40,00 €

Water Glass on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem kõige vastupidavam märgkeraamika, mis annab pinnale kuni 6 kuu pikkuse kaitse sõltuvalt pinna järelhooldusest! Väga väike aine kulu!

* Nõutud väljad

Special Price 30,00 €

Tavahind: 40,00 €

-+
Kirjeldus

Detailid

Tootekirjeldus: Tõenäoliselt kõige revolutsioonilisem ja kergemini kasutatav keraamiline kaitseaine sõidukite välispindadele! Water Glass on „pihusta ja loputa“ SIO2 keraamika, mis annab pikaajalise vastupidava kaitse UV ja kemikaalide vastu, lisab läiget, libedust ning tekitab ülitugeva hüdrofoobsuse pannes pinna nii vett kui mustust hülgama.

Toote eelised: Väga lihtne ja kiire kasutamine peale põhjalikku autopesu, mis tagab kohese vastupidava toime. Sobib kasutamiseks kõikidel välispindadel: lakil, värvil, plastikul, kummil, velgedel jne. Säästab aega ja raha võrreldes traditsiooniliste vahedega!.

Vastupidavus: +3 kuud 1:8 lahjendusel
kuni 6 kuud 1:4-1:6 lahjendusel sõltuvalt järelhooldusest

Kulu: 50-100ml lahjendatud segu auto kohta sõltuvalt sõiduki suurusest.

Kasutuskohad: Kõik sõiduki välispinnad: lakk, värv, veljed, klaasid, kabrioleti katused, plastidetailid sobivad Water Glassiga töötlemiseks!

Hoiatused: ÄRA kasuta Water Glassi liiga soojas keskkonnas ega otsese päikese käes! See võib tekitada pinnale laikusid ja täppe, mida on väga keeruline eemaldada! ÄRA lase ainel pinnal kuivada rohkem kui 30 sekundit ega lase kuivada pinnale!

Kasutusjuhend: Lahjenda kontsentraat kuni 1:8 veega. Pese kõik pinnad põhjalikult. Eemalda pigi, lendrooste jms mustus! Kasta auto ühtlaselt veega märjaks. Pihusta korraga maksimaalselt 2-3 detailile. Lase mõjuda kuni 30 sekundit ja loputa kõrgsurvepesuri tugeva joaga, et suurendada aine pinnale kinnitumise tugevust!

Nõuanded / Alternatiivsed kasutused: Suurepärane meetod andmaks lisakaitset keraamika või vahaga kaitstud pindadele. Eriti vajalik velgede kaitseks!

* * Suurendatud kaitse ja hüdrofoobsuse saavutamiseks lahjendage 1:4 – 1:6

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5