Plastiku ja kummipindade läige

10 ese(t)

 1. 13,14 €

  PLASTIC GUARD - Car Glaze - salongi plastiku ja kummi läigestaja / taastaja / kaitsja - plastikuläige - armatuuriläige

  Vee baasil määre, mis annab pinnale sametise läike, taastab uue välimuse. Vahend sisaldab silikooni, on paksema piimja koostisega ja lõhnatu ning ei vaja lahjendamist. Ei jäta liiga tugevat läiget vaid piisava sametise sära. Eriti sobilik sisepindadele, kuid võib kasutada ka välispindadel. Tänu tugevamale kontsentratsioonile on aine väga efektiivne ka vanemal pleekinud plastikul.
  Võrdle toodet
 2. 13,14 €

  SATIN GLAZE - Car Glaze - kummi ja plastiku hooldusvahend / läigestaja / kaitsja / glasuur - kummiläige

  Püsiva spetsiaallahusti baasil hooldus- ja kaitsevahend auto sise- ja välispinna hoolduseks, mis paneb pinna õrnalt sametiselt särama. Vahend on meeldiva magusa lõhnaga ja sisaldab silikooni. Tänus püsivatele omadustele soovitame auto välispinna kummi ja plastiku läigestamiseks. Tänu tugevale koostisele on tootel väga väike kulu. Ühe liitri vahendiga saab töödelda kuni 200 rehvi.
  Võrdle toodet
 3. 13,14 €

  PROTECTIVE SHINE - Car Glaze - kummi ja plastiku läigestaja / kaitsja - rehviläige - rehvisilikoon

  Eriti õrna spetsiaallahusti baasil hooldus- ja kaitsevahend auto sise- ja välispinna hoolduseks, mis paneb pinna sametiselt särama. Vahend on meeldiva magusa lõhnaga ja sisaldab silikooni. Eriti soovitame auto välispinna kummi ja plastiku läigestamiseks. Tänu tugevale koostisele on tootel väga väike kulu. Ühe liitri vahendiga saab töödelda kuni 200 rehvi.
  Võrdle toodet
 4. Special Price 11,80 €

  Tavahind: 13,14 €

  PROTECTIVE GLOSS - Car Glaze - salongi plastiku, vinüüli ja kummi läigestaja - plastikuläige, armatuuriläige

  Vee baasil hooldusvedelik, mis annab pinnale sametise läike, taastab uue välimuse. Vahend sisaldab silikooni, on piimja koostisega ning ei vaja lahjendamist. Ei jäta liiga tugevat läiget vaid piisava sametise sära. Eriti sobilik sisepindadele, kuid võib kasutada ka välispindadel. Tänu tihendatud koostisele on vahendi kulu minimaalne. Ühe liitriga saab töödelda näiteks kuni 60 auto salongi plastikdetailid.
  Võrdle toodet
 5. 13,14 €

  PROTECTIVE SHEEN - Car Glaze - kummi, plastiku, rehvi läigestaja - kummiläige

  Spetsiaallahusti baasil hooldusvahend auto sise- ja välispinna hoolduseks, mis paneb pinna sametiselt särama. Vahend on meeldiva magusa lõhnaga ja sisaldab silikooni. Eriti soovitame auto välispinna kummi ja plastiku läigestamiseks. Tänu tugevale koostisele on tootel väga väike kulu. Ühe liitri vahendiga saab töödelda kuni 200 rehvi.
  Võrdle toodet
 6. 33,40 €

  Tihendimääre - kummitihendite külmumisvastane geel - tihendisilikon

  Geeljas tugeva silikoni sisaldusega määre uksetihendite kaitseks jäätumise vastu
  Võrdle toodet
 7. 7,70 €

  Tyre & Plastic shine - kasutusvalmis kummi ja plastiku läigestaja

  Silikoni baasil vahend kummi- ja plastikpindade läigestamiseks
  Võrdle toodet
 8. 11,12 €

  Van Der Gloss - lahjendatatav kummi ja plastiku läigestaja

  Lahjendatav kummi- ja plastikuläige economy klientidele.
  Võrdle toodet
 9. 18,14 €

  BODY SHOP SHINE - Car Glaze - lahjendatav kummi ja plastiku läigestaja / hooldusvahend - rehviläige - plastikuläige - kummiläige

  Vee baasil, tugevalt kontsentreeritud määre, mis paneb pinna tugevalt läikima. Ei sisalda silikooni. Eriti sobilik välispindadele.
  Võrdle toodet
 10. 59,00 €

  PLASTIC GLAZE - Car Glaze - spetsiaalvaikude baasil plastikukaitseglasuur -plastikuvaha - plastikutaastaja - plastikukeraamika

  Plastic Glaze on USA firma Car Glaze labori poolt väljatöötatud ja toodetav plastiku- ja kummikaitsevahend. Keraamilised vaigud sulgevad plastipoorid ning katavad pindmised molekulid nähtamatu ülivastupidava kilega.
  Võrdle toodet

10 ese(t)