PROTECTIVE GLOSS - Car Glaze - salongi plastiku, vinüüli ja kummi läigestaja - plastikuläige, armatuuriläige

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 11,80 €

Tavahind: 13,14 €

Vee baasil hooldusvedelik, mis annab pinnale sametise läike, taastab uue välimuse. Vahend sisaldab silikooni, on piimja koostisega ning ei vaja lahjendamist. Ei jäta liiga tugevat läiget vaid piisava sametise sära. Eriti sobilik sisepindadele, kuid võib kasutada ka välispindadel. Tänu tihendatud koostisele on vahendi kulu minimaalne. Ühe liitriga saab töödelda näiteks kuni 60 auto salongi plastikdetailid.

* Nõutud väljad

Special Price 11,80 €

Tavahind: 13,14 €

-+
Kirjeldus

Detailid

Kasutusvalmis, õrna spetsiaallahusti baasil hooldusvahend, mis annab rehvile, plastikule, vinüülile ja kummipindadele sametise läike ja kaitsekihi. Protective Gloss´il on täiustatud retsept tagamaks võimalikult kiire ja ühtlase tulemuse ning naturaalse sametise viimistluse. Erilised komponendid pikendavad pindade eluiga vältides kuivamist, pragunemist, pleekimist ja kõvenemist. Kaitsekiht peegeldab töödeldud pinnalt tagasi UV kiirgust. Sobilik kasutamiseks sõidukitel ja veetehnikal - rehvidel, põrkeraudadel, peeglitagustel, ukselinkidel, vinüülkatustel, iluvõredel, porilapakatel jne.

Kasutusjuhend: Pihusta toode svammile ning hõõru ühtlase kihina töödeldavale pinnale. Lase kuivada ja vajadusel poleeri mikrofiiberlapiga. Rehvid: Pihusta toode svammile ja rehvile. Hõõru svammiga aine ühtlaselt pinnale laiali. Lase täielikult kuivada enne kui liigutad autot.

3,8 liitri vahendiga saab töödelda kuni 250 auto salongi plastikdetailid.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5