BODY SHOP SHINE - Car Glaze - lahjendatav kummi ja plastiku läigestaja / hooldusvahend - rehviläige - plastikuläige - kummiläige

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

18,14 €
Vee baasil, tugevalt kontsentreeritud määre, mis paneb pinna tugevalt läikima.
Ei sisalda silikooni. Eriti sobilik välispindadele.

* Nõutud väljad

18,14 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Vee baasil hooldusvahend, mis annab sügava tugeva läike rehvile, plastikule, vinüülile ja kummipindadele. Toode on kasutusvalmis, kuid läike vähendamiseks võib lahjendada kuni 1:10 veega. Protective Gloss´il on täiustatud retsept tagamaks võimalikult kiire ja ühtlase tulemuse ning naturaalse sametise viimistluse. Erilised komponendid pikendavad pindade eluiga vältides kuivamist, pragunemist, pleekimist ja kõvenemist. Kaitsekiht peegeldab töödeldud pinnalt tagasi UV kiirgust. Sobilik kasutamiseks sõidukitel ja veetehnikal - rehvidel, põrkeraudadel, peeglitagustel, ukselinkidel, vinüülkatustel, iluvõredel, porilapakatel, uksepolstritel, armatuurlaudadel jne.

Kasutusjuhend: Pihusta toode svammile ning hõõru ühtlase kihina töödeldavale pinnale. Lase kuivada ja vajadusel poleeri mikrofiiberlapiga. Rehvid: Pihusta toode svammile ja rehvile. Hõõru svammiga aine ühtlaselt pinnale laiali. Lase täielikult kuivada enne kui liigutad autot.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5