PROTECTIVE SHEEN - Car Glaze - kummi, plastiku, rehvi läigestaja - kummiläige

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

13,14 €
Spetsiaallahusti baasil hooldusvahend auto sise- ja välispinna hoolduseks, mis paneb pinna sametiselt särama. Vahend on meeldiva magusa lõhnaga ja sisaldab silikooni. Eriti soovitame auto välispinna kummi ja plastiku läigestamiseks. Tänu tugevale koostisele on tootel väga väike kulu. Ühe liitri vahendiga saab töödelda kuni 200 rehvi.

* Nõutud väljad

13,14 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Kasutusvalmis, õrna spetsiaallahusti baasil hooldusvahend, mis annab rehvile, plastikule, vinüülile ja kummipindadele sametise läike ja kaitsekihi. Protective Sheen´il on täiustatud retsept tagamaks võimalikult kiire ja ühtlase tulemuse ning naturaalse sametise viimistluse. Erilised komponendid pikendavad pindade eluiga vältides kuivamist, pragunemist, pleekimist ja kõvenemist. Tänu tugevale kaitsekihile peegeldab pind tagasi kahjustavaid UV kiiri. Kasutamiseks rehvidel, põrkeraudadel, peeglitagustel, ukselinkidel, vinüülkatustel, iluvõredel, porilapakatel jne.

Kasutusjuhend: Pihusta toode svammile ning hõõru ühtlase kihina töödeldavale pinnale. Lase kuivada ja vajadusel poleeri mikrofiiberlapiga. Rehvid: Pihusta toode svammile ja rehvile. Hõõru svammiga aine ühtlaselt pinnale laiali. Lase täielikult kuivada enne kui liigutad autot. Kuna toode on kergesti süttiv, ei soovitata seda kasutada mootori määrimiseks. 

3,8 liitri vahendiga saab töödelda kuni 700 rehvi.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5