SATIN GLAZE - Car Glaze - kummi ja plastiku hooldusvahend / läigestaja / kaitsja / glasuur - kummiläige

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

13,14 €
Püsiva spetsiaallahusti baasil hooldus- ja kaitsevahend auto sise- ja välispinna hoolduseks, mis paneb pinna õrnalt sametiselt särama. Vahend on meeldiva magusa lõhnaga ja sisaldab silikooni. Tänus püsivatele omadustele soovitame auto välispinna kummi ja plastiku läigestamiseks. Tänu tugevale koostisele on tootel väga väike kulu. Ühe liitri vahendiga saab töödelda kuni 200 rehvi.

* Nõutud väljad

13,14 €
-+
Kirjeldus

Detailid

RTU - Kasutusvalmis, õrna spetsiaallahusti baasil hooldusvahend/glasuur, mis annab plastikpindadele, rehvidele, vinüülile ja kummipindadele sametise mati läike ja kestva kaitsekihi. Satin Glaze´il on uudne koostis tagamaks eriti kiire ja ühtlase tulemuse ning naturaalse „nagu uus" sametise viimistluse. Erilised kaitsekomponendid pikendavad pindade eluiga vältides pragunemist, kuivamist, pleekimist ja kõvenemist. Tänu tugevale kaitseglasuurile peegeldab pind tagasi kahjustavaid UV kiiri. Sobilik kasutamiseks kõikidel sõidukitel ja veetehnikal - rehvidel, põrkeraudadel, peeglitagustel, ukselinkidel, vinüülkatustel, iluvõredel, porilapakatel jne.

Kasutusjuhend: Pihusta kaitseglasuur svammile ning hõõru ühtlase kihina töödeldavale pinnale. Lase kuivada ja vajadusel poleeri mikrofiiberlapiga. Rehvid: Pihusta kaitseglasuur svammile ja rehvile. Hõõru svammiga aine ühtlaselt pinnale laiali. Lase täielikult kuivada enne kui liigutad autot!

3,8 liitri vahendiga saab töödelda kuni 700 rehvi.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5