PLASTIC GLAZE - Car Glaze - spetsiaalvaikude baasil plastikukaitseglasuur -plastikuvaha - plastikutaastaja - plastikukeraamika

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

59,00 €
Plastic Glaze on USA firma Car Glaze labori poolt väljatöötatud ja toodetav plastiku- ja kummikaitsevahend. Keraamilised vaigud sulgevad plastipoorid ning katavad pindmised molekulid nähtamatu ülivastupidava kilega.
-+
või
Kirjeldus

Detailid

Plastic Glaze on revolutsiooniline pinnakaitseglasuur autode, lennukite, paatide ja teiste plastikust, vinüülist või  kummist sise- ja välispindade kaitseks. Ei sobi värvitud ega klaaspindade töötlemiseks! Uus nanopolümeer koostis pakub ekstreemselt vastupidavat läbipaistvat kaitsekilekihti teemustuse, lindude väljaheidete, UV-kiirguse, happeliste vihmade ja kulumise vastu. PG on väga tugev, vastupidav ja kulumiskindel. Parandab värvitooni muutes selle kirkamaks, täiendab struktuuri ja läikesügavust ning muudab pinna vetthülgavaks. Püsib välispindadel 3-6 aastat. Car Glaze kaitsevaike kasutatakse ülemaailmselt sõjatööstuses, kosmosetehnikal, lennunduses ja autonduses. Ainult professionaalseks kasutamiseks!

Kasutusjuhend: Ärge kasutage otsese päikesekiirguse käes ega liigselt soojas/külmas/niiskes keskkonnas! Kontrollige materjali sobivust varjatud pinnal! Pese pinnad põhjalikult, eemalda pigi, tahm, metalliosakesed jms. Tugeva glasuuri ning pinna vahelise keemilise sideme saavutamiseks eemalda pinnalt vana silikoon jm kattevahend. Kuivata auto.  Kanna kaitsevahend pehme ebemevaba aplikaatorpadja abil töödeldavale pinnale.  Poleeri pind sama aplikaatorpadjaga ühtlaseks. Maksimaalse vastupidavuse saavutamiseks töötle pinda 2 korda! Teine kiht kanna pinnale 10 minuti möödudes. CG kaitseglasuur muutub keemiliselt lahustumatuks peale 24 tunnist kivistumist! Sellel ajal autot mitte märjaks teha ega pesta! Glasuuri pikaajaliseks säilitamiseks pesta autot võimalusel pinnasõbralike pesuainetega ning kasutada märgvaha Wet Sine & Protection.

Tegemist on ka kaitsevahendiga! Kriimustuste eemaldamiseks ja pinna kõrgläike saavutamiseks tuleb pinnad eelnevalt poleerida!

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5