Refinish Ultra - All-In-One Compound - TacSystem -250ml - üheetapiline SiO2 poleerimispasta

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

21,60 €
Refinish Ultra on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem üheetapiline poleerimispasta, mis eemaldab pinnalt keskmise tugevusega kriimustused, pöörisjäljed ning annab pinnale samaaegselt lõppläike.
-+
või
Kirjeldus

Detailid

TacSystem Refinish Ultra on kõik-ühes professionaalne uusima generatsiooni  poleerimispasta, mis ühendab ekstreemse lõikamise, suurepärase viimistluse, kõrgläike ja SiO2 pinna kaitsmiseks!

Toote eelised: Refinish Ultra on üheetapiline poleerpasta, mis on valmistatud nii loodusliku vaigu kui ka väga vastupidavate ränidioksiidi osakeste abrasiividest. Refinish Ultra abrasiiv on poolkuu kujuline (ainult 2,2 µm) ning  omab ainulaadselt tugevat lõikejõudu. Selle saavutamiseks on leiutatud patendeeritud tehnoloogia, mille käigus kuumutatakse alumiiniumoksiidi osakesed 1700° C ja seejärel jahutatakse -175°C kraadini. 

Ultra on võimeline eemaldama 600 ~ 12000 teralisusega kriimustused, tugevad pinnadefektid, keskmise tugevusega ning nõrgad kahjustused ning pöörisjäljed. Töö käigus vaiguga kaetud abrasiiv laguneb ning seetõttu muutub algne tugev lõikepasta pehmeks lõppviimistluspastaks. Refinish Ultra annab kiiresti tulemuse ja tugeva läike. Pasta on väga vähese tolmuga, silikoonivaba ja ohutu kasutamiseks värvitöökodades. Sobilik kasutamiseks kõikide värvi- ja lakitüüpidega. 

Hoiatused: Parima tulemuse tagamiseks vältige töötamist otsese päikesevalguse käes ja liialt soojade pindadega. Ärge laske Refinish Ultra'il pindadel kuivada! Kasutage ainult sõiduki jahedatel välispindadel.

Kasutusjuhend:

Enne kasutamist loksutage toodet korralikult.

Kasutage uut või vähekasutatud ja puhast villast või poroloonist poleerimisketast. Liigselt kasutatud või määrdunud kettad võivad sisaldada mustust ja laki osakesi, mis võivad pinda kriimustada.

Kandke pasta ühtlaselt poleerpadja pinnale nii, et kõik padjaosad oleksid õhuskese pasta kihiga kaetud.

Ühesuunalise Rotary masina puhul kasutage pöördeid 2000-2500rpm. Töötage kuni pasta on pinnalt kuivanud, puhastage pehme mikrofiiberlapiga pind ja kontrollige töö tulemust. Vajadusel lisage pastat ja töötage uuesti. 

Parima tulemuse saavutamiseks valige pinnale sobilikuim ketas, testides erineva tugevusega kettaid ning töötage edasi antud pinnale parima kettaga. Enamike lakkide jaoks on sobilikuim keskmise tugevusega poroloonketas, mis on võimeline üheaegselt nii lõikama, pöörist eemaldama kui ka lõppläiget tekitama.

Nõuanded / alternatiivsed kasutused:

Refinish Ultrat saab kasutada nii ühesuunaliste kui ka DA ekstsentrik poleerimismasinatega ning ka käsitsi. Parimate tulemuste saavutamiseks puhastage töö ajal kettaid võimalikult sageli. Määrdunud kettaga ei ole võimalik saavutada kiiret ja head tulemust.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5