Mystic Water Repellent - Sio2 Shampoo - TacSystem - keraamiline shampoon - vahašampoon

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 21,60 €

Tavahind: 24,00 €

Mystic Water Repellent on TacSystemi poolt toodetav tõenäoliselt maailma kõige efektiivseim keraamiline šampoon, mis annab pinnale kuni 1-3 kuu pikkuse kaitse sõltuvalt pinna järelhooldusest!

* Nõutud väljad

Special Price 21,60 €

Tavahind: 24,00 €

-+
Kirjeldus

Detailid

Tootekirjeldus: Täiustatud autoshampoon, mis puhastab sügavalt sõiduki välispinnad ja lisab pinnale kestva hüdrofoobse ränidioksiidist keraamilise kaistekihi. Tõenäoliselt maailma tugevaima vetthülgavuse ja tugevaima kaitsega keraamiline shampoon.

Toote eelised: MWR on äärmiselt lihtsasti kasutatav pH-neutraalne shampoon, mis eemaldab õrnalt pinnal oleva mustuse ja kaitseb samal ajal pinda kaitsekihiga! MWR lisab värvile ka läiget ja libedust, mis aitab hoida auto välispindasid heas seisukorras. Tänu hüdrofoobsusele püsib auto kauem puhtana, seda on järgmisel korral lihtsam pesta ning see kaitseb auto lakikihti või sellel olevat vaha või keraamilise kaitseaine kihti pesuainete, UV ja muude mõjude eest.

Vastupidavus: 1-3 kuud sõltuvalt pesutihedusest ja kasutatavatest pesuainetest.

Hoiatused: Ärge kasutage  MWR kuumadel pindadel, see võib tekitada pinnale triipe, mida on raske eemaldada. Ärge laske MWR-il pindadel kuivada.

Kasutusjuhend:

Eemaldage pindadelt pigi, peske auto leotusainega ja loputage surveveega põhjalikult. 

Valmistage pesulahus segades 20 ml MWR ämbritäie veega. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks kasutage võimalikult vähe vett ja väikest ämbrit, et segu oleks võimalikult kange.

Võib kasutada ka vahugeneraatorit lahjendades 1/5-1/9 või kandke õrn kiht shampooni otse autole ning seejärel see kiiresti märja svammiga vahutama hõõruda.

Kandke aine võimalikult tugevalt vahtu ajades auto pindadele. 

Laske MWR-l seista 3-5 minutit. Äre laske pinnale kuivada! 

Loputage põhjalikult veega.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5