WET SHINE & PROTECTION - Car Glaze - sisse kuivatatav kõrgläikeline märgvaha, kaitsevaha, läikevaha

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

12,08 €
Kõigi aegade lihtsaim ja kiireim meetod auto vahatamiseks, läigestamiseks ja kaitsimiseks! Sobib kasutamiseks nii märjal kui ka kuival pinnal. Vedelik sobib nii värvipinnale, mustast plastikust iluliistudele, peeglitele jm detailidele kui ka klaasidele. Väga väike kulu. Ühest liitrist saab vahatada kuni 70 autot! Soovitatav kiireks kasutamiseks peale igat autopesu!

* Nõutud väljad

12,08 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Wet Shine & Protection on kiireim viis auto läigestamiseks ja kaitsmiseks! Toode on loodud, et kuivatada ja vahatada samaaegselt. Tulemuseks on sügav "märg läige" ja kauakestev kaitse. Töötab suurepäraselt nii märjal kui ka kuival pinnal. Sobib kasutamiseks kõikidel värvipindadel, klaasil, kroomil ja plastikul. Lihtsalt pihusta aine pinnale ja poleeri läikima! Ühe etapiga on kaitsevahatatud ja läigestatud nii värvipinnad kui ka plastik- ja kummidetailid! Tuhmunud iluliistud jms muutub jälle uuesarnaseks tumedaks ja säravaks. Tuhmunud värvipinnad muutuvad sarnaselt uuele värvipinnale erksamaks ja läikivamaks. Muudab luitunud ja pleekinud värvitooni jälle erksamaks ja tumedamaks - pleekinud kunagisest mustast toonist ja nüüdsest tumehallist saab jälle sügavmust toon.

Kasutusjuhend: Märgvahatamine: Pese auto ja jäta pind märjaks. Raputa pudelit enne kasutamist! Pihusta õrn kiht vaha pinnale, väldi liigset pihustamist. Kuivata pind sünteetilise kuivatuslapiga ning poleeri kuiva mikrofiiberlapiga läikima.

Kuivvahatamine: Pese ja kuivata auto põhjalikult. Raputa pudelit enne kasutamist! Töötle autot detaili kaupa. Pihusta õrn kiht vaha pinnale, väldi liigset pihustamist. Ära lase vaha pinnale kuivada! Poleeri koheselt pind kuiva mikrofiiberlapiga läikima. 3,8 liitriga saab vahatada kuni 265 autot!

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5