PURPLE FORCE - Car Glaze - de-ironizer - lendrooste eemaldi - neutraalne veljepuhastaja

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

18,62 €
Kontsentreeritud uue põlvkonna väga tugevatoimeline neutraalne vahend lendrooste ja värvipealsete rooste voolamisjälgede eemaldamiseks, velgede puhastamiseks ning värvi- ja lakipinna poleerimise- ja vahatamiseeelseks sügavpuhastuseks. Pinnasõbralikud spetsiaalsed komponendid eemaldavad ladestunud mustusekihi, naastrehvidest ja piduriketastest tekkkinud kollaka kihi ning muudavad pinna taas siledaks. Eriti efektiivne valgete autode taas valgeks muutmisel ja kollase varjundi eemaldamisel. Sügavpuhastatud pinnal püsib vaha kauem, kuna keemiline side tekib otse lakipinna ja vaha/keraamika vahel, mitte pinnal oleva mustuse ja kaitseaine vahel.

* Nõutud väljad

18,62 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Tugevatoimeline tasakaalustatud ph-ga vahutav puhastusvahend kõikidele teras- ja valuvelgedele ning värvi-, plastik-, kroom- ja klaaspindadele. Uus retsept lagundab piduritest, naelkummidest, raudteest jt metallrajatistest tuleneva metallisaaste ning eemaldab sügavalt tänavamustuse. Reageerides metalliosakestega muutub Purple Force lillaks. Sobilik kasutamiseks sõidukitel ja veetehnikal.

Kasutusjuhend: Lahjenda 1/0-1/10 (kerge mustuse korral kuni 1/30) veega. Katseta aine sobivust varjatud pinnal! Pihusta lahus jahedale pinnale ja lase mõjuda 1-5 minutit. Kui pind hakkab kuivama võib pihustada pinnale pisut vett.  Hõõru pehme pintsli või svammiga. Ära lase ainel pinnale kuivada! Loputa põhjalikult tugeva survega veega.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5