Quartz Magic Plus - TacSystem - 60% SiO2 - 30ml kit (veljed, plastik, kroom, kleebis) - plastikeraamika, kleebisekeraamika, veljekeraamika

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

49,20 €
Quartz Magic Plus on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem keraamiline kaitseaine velgedele, plastikule, kummile, kleebistele, kroomile jt materialidele.
-+
või
Kirjeldus

Detailid

Tootekirjeldus: Quartz Magic Plus on keraamiline kaitseaine sõidukite velgede, kroomi, plastiku, kleebiste ja ülekleebitud autode kaitsetöötlemiseks. Kaitseaine sisaldab 60% Sio2 keraamikat, mis annab tugeva kaitsekihi, läike ja vetthülgavuse pikaks ajaks. Magic Plus loob vastupidava kaitse UV ja kemikaalide vastu, lisab läiget, libedust ning tekitab hüdrofoobsuse, seetõttu on pindade hilisem hooldus oluliselt kiirem ja lihtsam.

Toote eelised: Kaitsekeraamika sobib hästi ka pleekinud plastikdetailide tooni taastamiseks ja kaitseks. Tänu kõrgele temperatuuritaluvusele on vastupidav ka kõrget temperatuuri saavatel velgedel.

Komplekt: Quartz Magic Plus 30ml, aplikaatorpadi 1tk, aplikaatorlapp 5tk, poleerimislapp 1tk

Vastupidavus: keskmiselt 12-18 kuud sõltuvalt järelhooldusest, pesusagedusest ja kasutatavatest pesuainetest.

Kaitsekihi paksus: 0.3um

Kasutuskohad: Veljed, kroomdetailid, plastikdetailid, kleebitud pinnad.

Hoiatused: ÄRA kasuta toodet liiga soojas keskkonnas ega otsese päikese käes! ÄRA lase ainel pinnal kuivada enne mikrofiiberlapiga poleerimist.

Kasutusjuhend:

Pese kõik pinnad põhjalikult. Eemalda pigi, lendrooste jms mustus!

Töötle korraga maksimaalselt 1 detaili. Tilguta vahend aplikaatorpadjale ja kanna horisontaalsete ja vertikaalsete liigutustega ühtlaselt detailile. 

Lase kuivada 1-5 minutit sõltuvalt õhutemperatuurist.ja poleeri pind puhta, pehme ja ebemevaba lapiga enne täielikku kuivamist. Lase kivistuda 24 tundi enne veega kokkupuutumist! Professionaalseks kuivatustöötluseks võib kasutada IR lampi 30 minutit 50°C-60°C. 24 tunni jooksul tuleb pinnalt pühkida kõik sinna sattunud veepiisad.

Eriti vastupidava tulemuse saavutamiseks, kandke peale 1 tunnist kuivamist pinnale teine lisakiht.

Nõuanded / Alternatiivsed kasutused: Kui pind jääb ebaühtlane ja laiguline siis võib seda 30 minuti jookusul püüda ühtlaseks saada uue kihi lisamisega. Võib kasutada ka pleekinud mustade plastidetailide taastamiseks. Väga sobilik kasutamiseks ka veetehnikal.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5