UHS Quartz - Ultra High Solid - TacSystem - 90% SiO2 - keraamiline värvikaitse - keraamika - vedel klaas - autokeraamika

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 115,00 €

Tavahind: 139,00 €

UHS Quartz - Ultra High Solid on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label). Toode sisaldab 90% SiO2 ning annab seetõttu pinnale väga kauakestva kaitse.
-+
või
Kirjeldus

Detailid

Quartz UHS on Lõuna Korea professionaalsete keraamiliste kaitseainete tootja maksimaalse SiO2 sisaldusega keraamiline kaitsevahend. UHS annab auto erinevatele pindadele väga vastupidava kaitse, kõrgläike ja vastupidavuse. Keraamika sisaldab 90% SiO2 tagamaks võimalikult head tulemust, milleks on  kõrgläige, ülitugev klaasisarnane kaitsekiht ja maksimaalne vetthülgavus, mis aitab pinnal pikemalt puhtana püsida ning lihtsustab oluliselt edasist autopesu. Töödeldud autol püsib originaalvärv või -lakk kaitsekihi all uueväärsena ja tõstab seeläbi auto järelturuväärtust.

UHS-iga töötlemine katab sõiduki kirka ja särava klaasikihiga, mis kaitseb pindu igasuguste keskkonnategurite eest, sealhulgas kriimustuste, oksüdatsiooni, hologrammi, happevihmade ja lindude väljaheidete eest. Keraamiline kiht moodustab aluspindadega püsiva keemilise sideme ja tagab seeläbi eriti pikaajalise vastupidavuse ja kõrge keemilise vastupidavuse. Kuna keraamika saab aluspinnaga keemiliselt üheks, parandab kiht värvitooni sügavust, muudab selle kirkamaks ning toon muutub nähtavalt säravamaks.

Kihi paksus:  ca 0.6um

Kulu: sõltuvalt pinna seisukorrast keskmiselt 2-3 tilka ruutmeetri kohta.

Vastupidavus: kuni 3aastat sõltuvalt pesust ja järelhooldusest

Kasutusjuhend: Kasuta toodet hästi valgustatud ruumis, puhtas tolmuvabas keskkonnas temperatuuriga  alla 25°C. Eemalda pinnalt pigi, lendrooste, putkukajäänused jm mustus. Vajadusel töötle pinda Clay Bariga. Maksimaalse läike ja vastupidavuse saavutamiseks poleeri pinnad!  Pese leotusaine ja shampooniga. Eemalda pinnalt vahaeemaldi abil poleerimispasta jäägid, et keraamika liimuks otse lakipinnale, mitte pinnal olevale õhukesele pastakihile! Kuivata auto põhjalikult vältimaks veenirede töödeldavale pinnale sattumist! Soovitatav töödelda üks detail korraga.  Kandke kaitseaine aplikaatorpadja abil ühtlaselt pinnale. Jälgige, et kõik kohad saaksid kaetud. Lase kuivada sõltuvalt õhutemperatuurist keskmiselt 1 minut.  Seejärel poleeri pind koheselt puhta, kuiva ja pehme mikrofiiberlapiga läikima. Kontrolli, et kõik kaetud pinnad saaks  lapiga töödeldud.

Kuivamisaeg: enne uue kihi pealekandmist oodake 1 tund. Peale töö valmimist laske kivistuda 24 tundi enne kokkupuudet veega. 7 päeva ei tohi autot pesta.

Kaistekihi pikaajaliseks säilitamiseks pese  autot võimalusel pinnasõbralike ph-neutraalsete pesuainetega ning kasutada taastusaineid - märgvaha, märgkeraamika. Wet Sine & Protection, 6-in 1 Booster, Waterglass jms.

Tegemist on ka kaitsevahendiga! Kriimustuste eemaldamiseks ja aluspinna kõrgläike saavutamiseks tuleb pinnad eelnevalt poleerida!

Pakendi suurus 50ml.

Komplekt sisaldab: aplikaatorpadi, aplikaatorlapid, mikrofiiberlapp, kasutusjuhend.

 

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5