TORNADO POWER - Car Glaze - Tornadori spetsiaalvedelik salongipindade puhastamiseks - auto keemiline puhastus

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

13,13 €

Spetsiaalselt Tornado puhastuspüstoli jaoks loodud sisepuhastusvahend.

* Nõutud väljad

13,13 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Spetsiaalselt Tornado puhastuspüstoli jaoks loodud vahend. Tornado Power on biolagunev ja kontsentreeritud toode puhastamaks turvaliselt ja lihtsalt puhastuspüstoli abil vinüül-, plastik, kummipindasid, vaipasid, polstreid, ventilatsiooniavasid ja erinevaid raskesti ligipääsetavaid pragusid. Toode ei ole toksiline ja tuleohtlik. Mitte kasutada klaasil! Võib lahjendada veega kuni 1/30 (vähe määrdunud pindade puhul kuni 1/100). Sobilik kasutamiseks ka meretehnikal!

Kasutusjuhend: Lahjenda veega kuni 1/30 ja vala segu puhastuspüstolisse. Kontrolli aine sobivust materialile varjatud pinnal! Ava püstoli õhu ja vedeliku kraan. Hoia püstol 3-10 cm kaugusel pinnast. Liiguta püstolit edasi-tagasi kuni pind on töödeldud. Sulge vedeliku kraan ja kuivata pind õhuga. Loputa pind veega, kuivata ning poleeri kuiva mikrofiiberlapiga. Ära lase ainel enne kuivatamist pinnale kuivada!

Parima tulemuse saavutamiseks viimistel plastikpinnad plastikuhooldusega (Protective Gloss) ning tekstiilpinnad tekstiilivahaga (Fabric Glaze)!

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5