LEATHER & PLASTIC CLEANER - Car Glaze - naha ja plastiku puhastaja - nahapuhastusvahend - nahapuhastaja

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

13,14 €
Täiustatud retseptiga ülitugev vahend määrdunud salongi plastiku ja naha puhastamiseks. Vedelik on vee baasil ja koheselt kasutatav. Võib lahjendada kerge mustuse korral isegi kuni 1/100 veega. Eemaldab ka pinna pooridesse imbunud tugeva mustuse ning jätab pinna puhtaks seda hallikaks muutmata kuna sisaldab hooldusvahendit. Ühest liitrist kontsentraadist saab 11-101 liitrit töölahust kergelt määrdunud pindade puhastamiseks.

* Nõutud väljad

13,14 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Uus täiendatud koostis puhastab ja taastab uue välimuse nahk-, plastik-, vinüül- ja kunstnahast pindadel. Leather & Plastic Cleaner on eriti tugeva toimega, suudab imenduda ka väikseimatesse pooridesse, lõhkuda mustuse ja pinna vahelised keemilised seosed ning jätta pinna puhtaks ja säravaks.

Kasutusjuhend: Kasuta lahjendamata kontsentraati või sega veega kuni 1/10 (kerge mustus kuni 1/100). Enne kasutamist testi vahendit varjatud pinnal! Pihusta aine mikrofiiberlapile või svammile ja hõõru õrnalt. Lase ainel mõned sekunid mõjuda ja puhasta pind puhta lapiga või loputa veega. Ära lase ainel pinnal kuivada! 3,8 liitrist kontsentraadist saab 42-384 liitrit töölahust kegelt määrdunud pindade puhastamiseks!

Peale puhastamist pehmenda ja kaitse nahka Leather Conditioner´iga.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5