POLY SEAL - Car Glaze - kõrgtehnoloogiline vedel polümeeride baasil püsivaha - kiirvaha - vedelvaha - auto vaha

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 14,90 €

Tavahind: 16,63 €

Nanotehnoloogial ja polümeeridel põhinev tugevalt läikiv pealisvaha tagab värvitud pinnale pikaajalise kaitse ning suudab tänu vähendatud suurusega aineosakestele peita tavalisest kordi enam kriimustusi ja pöörisjälgi. Ühe liitri tootega saab vahata 20 autot!

* Nõutud väljad

Special Price 14,90 €

Tavahind: 16,63 €

-+
Kirjeldus

Detailid

Uusima põlvkonna üheetapiline vedel polümeervaha. Lihtne peale kanda ja läikima poleerida - 20 minutiga on auto vahatatud. Poleerimisel ei teki liigset vahatolmu. Uuendatud koostis sisaldab parimaid polümeere ja naturaalseid lisandeid. Polümeerid liimuvad värvipinnaga ning kaitsevad tuhmumise ja oksüdeerumise eest. Erilised komponendid puhastavad, sulgevad värviboorid, annavad kõrgläike ning kaitsekihi mustuse, rooste ja UV kiirguse vastu. Sobilik kasutamiseks sõidukitel ja veetehnikal.

Kasutusjuhend: Pese auto, eemalda mustus ja kuivata põhjalikult. Ära vahata kuuma päikese käes ega kanna vaha liialt soojale pinnale! Ära kanna krobelistele plastikdetailidele! Raputa pudelit enne töö algust ja töö ajal. Kanna vaha aplikaatorpadja abil ühtlaselt värvipinnale ning lase pinnal valgeks kuivada. Poleeri puhta pehme vahalapi või mikrofiiberlapiga läikima.

3,8 liitri vahaga saab töödelda kuni 76 autot.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5