Drying Conditioner - Car Glaze - märgvaha - loputusvaha - kuivatusvaha

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

13,14 €
Superkontsentreeritud uue põlvkonna vaha sõidukite ja meretehnika loputamiseks, kaitsmiseks ja läigestamiseks. Vahend ei lase veel sõiduki pinnale pidama jääda ning paneb pinna särama. Toodet võib peale käsipihustiga või kasutada automaadis. Ühest liitrist kontsentaadist saab 31-201 liitrit töölahust, millega saab vahatada 1500-11000 autot!

* Nõutud väljad

13,14 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Uue generatsiooni vaha, mis annab läike, kaitse ja vetthülgavuse kõikidele pindadele – klaasile, värvipinnale, kroomile, plastikule. Spetsiaalsed koostisained lõhuvad pindpinevuse, mis hoiab vett ühtlase kihina pinnal, muutes pinna hüdrofoobseks. Vesi tõmbub piiskadesse ja voolab kiiresti maha. Keemilised kaitseühendid pikendavad vahatatud pinna eluiga, tekitavad suurepärase läike, vastupidava kaitse ja UV tõkke. Eriline koostis hoiab pinna kauem puhtana. Kasutades ilma loputamiseta varjab ka väga õrnu kriimustusi. Sobilik kasutamiseks sõidukitel ja veetehnikal.

Kasutusjuhend: Kuivatamine koos loputamisega: Lahjenda 1/30 veega (sõltuvalt loputussüsteemist kuni 1/200). Pihusta õrn kiht ainet kogu pinnale. Loputa madalsurve veega. Kuivata spetsiaalse kuivatuslapiga ja poleeri mikrofiiberlapiga.

Kuivatamine ilma loputuseta (ekstra kaitseks ja läikeks): Lahjenda 1/30 veega. Pihusta õrn kiht ainet kogu pinnale. Kuivata spetsiaalse kuivatuslapiga ja poleeri mikrofiiberlapiga.

Tulemus sõltub värvi/lakipinna puhtusest ja olukorrast!

Parima tulemuse saavutamiseks kasutage ka Car Glaze kaitsevaha.

3,8 liitrist vahakontsentraadist saab 118-760 liitrit töösegu, millega saab vahatada 6500-42000 autot.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5