Total One Essential - All-In-One Sio2 Compound - TacSystem -250ml - keraamiline poleerimispasta

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 34,50 €

Tavahind: 41,40 €

Total One Essential on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label). TacSystem üheetapiline poleerimispasta eemaldab pinnalt õrnemad kriimustused, pöörisjäljed, annab pinnale samaaegselt lõppläike ning ka keraamilise eelkaitsekihi.
-+
või
Kirjeldus

Detailid

Total One Essential on spetsiaalselt veepõhiste värvide jaoks mõeldud TacSystemi poleerimis- ja kaitseaine. Toode sisaldab mikroosakesi, mille suurus on vaid 0,6 µm–1 µm ja millel on ainulaadne agressiivne lõikejõud, tänu millele võimaldab pasta viimistlusetapis saavutada ülikõrget läiget eemaldades samaaegselt õrnemad pöörisjäljed ja hologrammid. Toode lisab pinnale Sio2 kvartskaitsekihi ja annab ülikõrge läike. Tänu keemilisele ühilduvusele sobib koos töötamiseks TacSystem Quartz Coatingutega.

Total One Essential on kolm ühes toode - poleerimispasta, läigestaja,  keraamiline eelkaitse. Tänu toote mitmekülgsusele kiirendab see oluliselt poleerimise ja järeltöötluse aega.

Toote eelised:

Total One Essential on ainulaadne segu nanotehnoloogilisest keraamikast, kõrgläikega vastupidavatest vaikudest ja peentest abrasiividest, mis on mikroskoopilisel tasemel kokku segatud, et moodustada toode, mis suudab teha mitu tööetappi korraga!  Tänu toote erilisele koostisele võib sellele hiljem keraamilise katte peale kanda ilma vahepealse märgpuhastamiseta ja pesuta.

Total One Essential jätab ülisileda, sügavaläikelise, peegeldava  ja Sio2-ga eelkrunditud kihi, millele otse peale kanda keraamiline TacSystem Coating! Seega ei ole vaja enne keraamikaga katmist pinda rasvaeemaldajaga puhastada. Total One Essentialis sisalduvad kruntvaigud ja sideained muudavad hilisema keraamilise TacSystem Quartz Coatingi pealekandmise lihtsamaks kui kunagi varem moodustades samaaegselt tugeva omavahelise keemilise sideme!

Hoiatused:

Parima tulemuse saavutamiseks vältige töötamist otsese päikesevalguse käes ja kuumadel pindade!. Ara lase Total One Essentialil pinnal kuivada! Kasutage ainult jahedatel sõidukite välispindadel! 

Kasutusjuhend:

Enne kasutamist loksutage pudelitt. Kasutage uut või vähekasutatud ja puhast villast või poroloonist poleerimisketast. Liigselt kasutatud või määrdunud kettad võivad sisaldada mustust ja laki osakesi, mis võivad pinda kriimustada.

Kandke pasta ühtlaselt poleerpadja pinnale nii, et kõik padjaosad oleksid õhuskese pasta kihiga kaetud.

Ühesuunalise Rotary masina puhul kasutage pöördeid 2000-2500rpm. Töötage kuni pasta on pinnalt kuivanud, puhastage pehme mikrofiiberlapiga pind ja kontrollige töö tulemust. Vajadusel lisage pastat ja töötage uuesti. 

Parima tulemuse saavutamiseks valige pinnale sobilikuim ketas, testides erineva tugevusega kettaid ning töötage edasi antud pinnale parima kettaga. Enamike lakkide jaoks on sobilikuim keskmise tugevusega poroloonketas, mis on võimeline üheaegselt nii lõikama, pöörist eemaldama kui ka lõppläiget tekitama.

Nõuanded / alternatiivsed kasutused:

Refinish Ultrat saab kasutada nii ühesuunaliste kui ka DA ekstsentrik poleerimismasinatega ning ka käsitsi. Parimate tulemuste saavutamiseks puhastage töö ajal kettaid võimalikult sageli. Määrdunud kettaga ei ole võimalik saavutada kiiret ja head tulemust!

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5