POLY CARNAUBA GLAZE - Car Glaze - polümeervaha ja karnaubavaha baasil püsivaha - kaitsevaha - pinnakaitse

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

17,33 €
Karnaubaõlil ja polümeeridel põhinev pealisvaha tagab värvitud pinnale pikaajalise kaitse ning suudab tänu kopolümeeridele peita õrnemaid kriimustusi ja pöörisjälgi jättes pinnale kestva kaitsekihi.

* Nõutud väljad

17,33 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Uue generatsiooni vastupidav vaha/pinnakaitsja. Sisaldab kõrgekvaliteedilisi karnauba õlisid ja kopolümeere. Kopolümeerid liimuvad värvipinnaga ning kaitsevad tuhmumise ja oksüdeerumise eest. Eemaldab kerged kriimustused, pöörisjäljed ja kerge oskpüdatsiooni. Erilised komponendid puhastavad, sulgevad värviboorid, annavad kõrgläike ning kaitsekihi mustuse, rooste ja UV kiirguse vastu. Sobilik kasutamiseks sõidukitel ja veetehnikal.

Kasutusjuhend: Pese auto, eemalda mustus ja kuivata põhjalikult. Ära vahata kuuma päikese käes ega kanna vaha liialt soojale pinnale! Ära kanna krobelistele plastikdetailidele! Raputa pudelit enne töö algust ja töö ajal. Käsitsi: Kanna vaha aplikaatorpadja abil ühtlaselt värvipinnale ning lase pinnal valgeks kuivada. Masinaga: Kanna pehme poleerimisketta abil vaha pinnale. Poleeri puhta pehme vahalapi või mikrofiiberlapiga läikima.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5