Moonlight - 25% Sio2 - TacSystem - 250ml - pikatoimeline kiirkeraamika - keraamiline kaitsevaha

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 99,13 €

Tavahind: 121,00 €

Moonlight on kiirkeraamika, mille tootja TacSystem on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem kõige lihtsamini kasutatav keraamiline kaitsevahend, mis annab pinnale keskmiselt 9 kuu pikkuse kaitse sõltuvalt pinna järelhooldusest! Väga väike aine kulu!
-+
või
Kirjeldus

Detailid

Tootekirjeldus: TacSystemi kergesti kasutatav õli baasil keraamiline kaitseaine sõidukite välispindadele kaitseks ja maksimaalseks läikeks! Toode sisaldab  25% Sio2 keraamikat, mis annab tugeva ja vastupidava kaitsekihi pikaks ajaks. Toode  tekitab pinnale eriti vastupidava kaitse UV ja kemikaalide vastu, lisab läiget, libedust ning tekitab ülitugeva hüdrofoobsuse pannes pinna nii vett kui mustust hülgama.

Toote eelised: Erinevalt traditsioonilistest keraamilistest kaitseainetest on Moonlight õli baasil, mis muudab selle töötlemise eriti lihtsaks ja kiireks. Kuna aine vastupidavus on kordades pikem kui traditsioonilistel vahadel, säästab see kokkuvõttes aega ja raha!.

Vastupidavus: kuni 9 kuud sõltuvalt järelhooldusest.

Kulu: 30-50ml auto kohta sõltuvalt sõiduki suurusest ja lakipinna seisukorrast.

Kasutuskohad: Moonlight sobib värvitud ja lakitud pindadele, värvimata plastmassidele, velgedele, PPF-le, vinüülkiledele (ka matt- ja satiinpindadega) ja metallpindadele, aga ka akendele, välja arvatud esiklaas.

Hoiatused: ÄRA kasuta toodet liiga soojas keskkonnas ega otsese päikese käes! ÄRA  lase kuivada pinnale!

Kasutusjuhend: Pese kõik pinnad põhjalikult. Eemalda pigi, lendrooste jms mustus! Töötle korraga maksimaalselt 1-3 detaili. Vala pisut ainet aplikaatorpadjale (mitte pinnale). Kanna vedelik ühtlase kihina horisontaalsete ja vertikaalsete liigutustega töödeldavale pinnale.  Lase mõjuda kuni 0,5 - 2 minut sõltuvalt temeratuurist. Poleeri pind puhta ja pehme mikrofiiberlapiga läikima! Lase kivistuda 4 tundi enne veega kokkupuutumist! Professionaalseks kuivatustöötluseks võib kasutada IR lampi 30 minutit 50°C-60°C. Peale 4 tundi võib kanda pinnale soovi korral  uue kaitsekihi.

Nõuanded / Alternatiivsed kasutused: Võib kasutada ka pleekinud mustade plastidetailide taastamiseks. Väga sobilik valik ka kõikide erinevate keraamiliste toodete järelhoolduseks ja lisakaitsekihi andmiseks. Eriti mugav kasutamaks erinevatel veesõidukitel.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5