HEAVY FOAM PREWASH - Van Der Knox - vahupesuaine - aktiivvaht

Saadavus: Laos

Special Price 52,50 €

Tavahind: 63,00 €

Puutevaba eriti tugevatoimeline aktiivne vahupesuaine kiirpesuks nii sõiduautodele kui ka rasketehnikale. Tõenäoliselt kõige tugevama toimega leotusaine Eestis.

* Nõutud väljad

Special Price 52,50 €

Tavahind: 63,00 €

-+
Kirjeldus

Detailid

Eriti tugevalt kontsentreeritud vahupesuaine kõikide sõidukite ohutuks puutevabaks pesuks. Tänu oma efektiivsusele peseb ka väga määrdunud veoautod kerge vaevaga puhtaks. Vaht tõstab mustuse pinnalt lahti ja eemaldab selle ilma hõõrumata pinnalt, jättes samas pinna säravaks. Sisaldab pinnasõbralikke korrosioonivastaseid ühendeid, ei kahjusta alumiiniumist ja kroomist detaile. Kasutades vahugeneraatoriga tekitab aine pinnale tugeva ja kauapüsiva vahu, mis on aeglaselt kuivav. Seetõttu on seda võrreldes tavaliste pesuainetega ohutm kasutada. Tänu väga tugevale kontsentratsioonile on kulu  väike. Kõrgsurve vahugeneraatoriga eellahjendada veega 1/0-1/10, suruõhu vahugeneraatoriga ja survepritsiga 1/50-1/150. Pihustada pinnale, lasta mõjuda 1-2 minutit ning loputada põhjalikult survepesuriga. Talveperioodil ja kareda vee puhul kasutada kangemat lahust. Mitte kanda liigselt soojale pinnale ega lasta pinnale kuivada!

Märksõnad

1 Kommentaarid

Every Customer can leave a review about our service and the product that awas purchased. In order to leave your review for your new product, please follow the link in the email you receive after completing your purchase. You can rate appearance, ease of installation, price/value and product quality.

Klientide hinang:
Kvaliteet halb hea
Hind halb hea
Väärtus halb hea
 1. Kvaliteet halb hea
  Hind halb hea
  Väärtus halb hea

  Soovitan

  September 22, 2022 Autor: Martin

  Kulub vähe, tugev vaht ja leotab hästi. tasub ettevaatlik olla kroomitud liistudel kuna jahedama ilmaga kipub jälgi jätma. Soojas ruumis sellega probleemi ei olnud.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5