Si-901 - Kisho - keraamiline pinnakaitse - keraamika - vedel klaas - auto keraamika

Saadavus: Laos

Special Price 66,99 €

Tavahind: 97,00 €

Si-901 on Jaapani keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) Kisho kõige kvaliteetsem ja vastupidavam värvi-, lakikaitsevahend. Toimeaine SiO2 katab värvipinna klaasja ja nähtamatu ülivastupidava kilega. Toode tarnitakse ilma karbita! Mitte segamini ajada Hiina koopiatega!
-+
või
Kirjeldus

Detailid

Kisho Si-901 on SiO2 Alkoxysilane baasil pinnakaitse kõikide värvitud ja lakitud pindade kaitseks autodel, lennukitel, paatidel ja mujal.  3D kristallid tekitavad pinnale  ülivastupidava ja plastilise klaasja kaitsekilekihti kriimustuste, pleekimise, mustuse ja muude kahjustuste vastu. Toode taastab vävipinna esialgse tooni, muudab pinna tooni tugevamaks ja läike sügavamaks. Eriti tugev efekt tumedatel värvipindadel. Tänu aine hüdrofoobsusele muutub pind mustust- ja vetthülgavaks. Seeläbi tekib ka osaline isepuhastuvuse efekt ning auto püsib kauem puhtana. Samuti on sõidukit edaspidi oluliselt lihtsam pesta, kuna mustus tuleb pinnalt kergemini lahti. Tänu lisakaitsekihile säilib sõiduki originaalne värvipind ja seeläbi ka välimus ning turuväärtus. Võib kasutada värvi- ja lakipinnal, velgedel, tuledel. Tänu osalisele iseparanemisvõimele saab kerge vaevaga pinnalt soojendamise abil uusi kriismustusi eemaldada! Ainult professionaalseks kasutamiseks! Toode tarnitakse ilma karbita! Mitte segamini ajada Hiina koopiatega!

Kihi paksus: 1μm.

Nurk: 110°

Keskmine kulu auto kohta: 20-30ml

Vastupidavus: kuni 60 kuud sõltuvalt pesust ja järelhooldusest

Kasutusjuhend: Ärge kasutage otsese päikesekiirguse käes ega liigselt soojas/külmas/niiskes keskkonnas! Kontrollige materjali sobivust varjatud pinnal! Pese pinnad põhjalikult, eemalda pigi, mustus, metalliosakesed jms. Võimalusel töötle pinda poleerimissaviga (Clay Bar).  Tugeva glasuuri ning värvipinna vahelise keemilise sideme saavutamiseks eemalda pinnalt vana vaha HD Dewaxer abil! Kuivata auto.

Töötle korraga 50x50cm ala. Pihusta käsipritsi abil töödeldavale pinnale üliõhuke veekiht. Jälgi, et töödeldav pind oleks enne keraamika pealekandmist alati kergelt niiske. Ära pihust vett juba keraamikaga kaetud pinnale!

Tilguta 4-6 tilka ainet aplikaatorpadjale. Kanna vahend esmalt horistontaalsete ja seejärel vertikaalsete liigutustega pinnale.

Lase kuivada 1-6 minutit sõltuvalt õhutemperatuurist ja -niiskusest. 30C kuni 2 minutit, 20C kuni 4 minutit, 10C kuni 6 minutit.

Seejärel poleeri pind kergelt üle veega õrnalt niisutatud mikrofiiberlapiga. Piisab enamasti üheskordsest poleerimisest, ei ole vaja korduvalt sama pinda poleerida. Õige hetk niiske lapiga poleerimiseks on siis kui lapp ei liigu enam vabalt ja kergelt pinnal, vaid on tunda kerget vastupanu lapi libisemisel.

Järgnevalt poleeri pind koheselt kuiva ja pehme mikrofiiberlapiga kuni pind on ühtlane ja särav.

Edasi jätka tööd järgmistel aladel ja detailidel. Jälgi, et kõik pinnad ja eriti töödeltavate alade leminekud oleksid ühtlased!

Kaitseaine muutub täielikuks kivistunuks 7 päevaga. Sellel ajal vältida auto märjaks saamist ja mitte pesta!

Kaistekihi pikaajaliseks säilitamiseks pese  autot võimalusel pinnasõbralike ph-neutraalsete pesuainetega ning kasutada taastusaineid - märgvaha, Wet Sine & Protection, 6-in 1 Booster jms.

Tegemist on ka kaitsevahendiga! Kriimustuste eemaldamiseks ja pinna kõrgläike saavutamiseks tuleb pinnad eelnevalt poleerida!

Tootel on osaline iseparanemisvõime kaitseaine pinnale tekkinud kergemate kriimustuste eemaldamiseks. Selleks tuleb pinda kuumutada tulise vee või fööniga ning koheselt mikrofiiberlapiga poleerida. Toimingut võib korrata kuni kriimustused on maksimaalselt vähenenud.

Märksõnad

1 Kommentaarid

Every Customer can leave a review about our service and the product that awas purchased. In order to leave your review for your new product, please follow the link in the email you receive after completing your purchase. You can rate appearance, ease of installation, price/value and product quality.

Klientide hinang:
Kvaliteet halb hea
Hind halb hea
Väärtus halb hea
 1. Kvaliteet halb hea
  Hind halb hea
  Väärtus halb hea

  Kisho

  July 22, 2019 Autor: Alex

  Soovitan. Hea kvaliteetne keraamika. Ostsin ja olen rahul. Panin kaks kihti, väga lihtne töötada. Peale panekut kasutasin CarPro Reload, et kaitsta keraamikat esimesel nädalal.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5