Refinish 2 - Medium Cutting Polish - TacSystem -250ml - keskmise tugevusega lõike/läike pasta

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

28,50 €
Refinish 2 on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem keskmise tugevusega lõike/läike pasta, mis eemaldab pinnalt keskmise tugevusega kriimustused, pöörisjäljed ning annab pinnale samaaegselt lõppläike.
-+
või
Kirjeldus

Detailid

TacSystem Refinish 2 on  uusima generatsiooni  lõikepasta, mis eemaldab kerge vaevaga keskmise tugevusega kriimustused, oksiidi ning jätab pinna samas läikesse võimaldamaks  kõrgläiget ja edasist SiO2 töötlust!

Toote eelised: Refinish 2 on ultra lõikepasta, mis on valmistatud nii loodusliku vaigu kui ka väga vastupidavate ränidioksiidi osakeste abrasiividest. Refinish 2 abrasiiv on poolkuu kujuline (ainult 1,5-13 µm) ning  omab ainulaadselt lõikejõudu. Selle saavutamiseks on leiutatud patendeeritud tehnoloogia, mille käigus kuumutatakse alumiiniumoksiidi osakesed 1700° C ja seejärel jahutatakse -175°C kraadini. 

Refinish 2 on võimeline eemaldama 1200 teralisusega kriimustused, keskmise tugevusega ning nõrgad kahjustused ning pöörisjäljed. Töö käigus vaiguga kaetud abrasiiv laguneb ning seetõttu muutub algne tugev lõikepasta pehmeks lõppviimistluspastaks. Refinish 2 annab kiiresti tulemuse ja tugeva läike. Pasta on väga vähese tolmuga, silikoonivaba ja ohutu kasutamiseks värvitöökodades. Sobilik kasutamiseks kõikide värvi- ja lakitüüpidega. 

Hoiatused: Parima tulemuse tagamiseks vältige töötamist otsese päikesevalguse käes ja liialt soojade pindadega. Ärge laske Refinishil pindadel kuivada! Kasutage ainult sõiduki jahedatel välispindadel.

Kasutusjuhend:

Enne kasutamist loksutage toodet korralikult.

Kasutage uut või vähekasutatud ja puhast villast või poroloonist poleerimisketast. Liigselt kasutatud või määrdunud kettad võivad sisaldada mustust ja laki osakesi, mis võivad pinda kriimustada.

Kandke pasta ühtlaselt poleerpadja pinnale nii, et kõik padjaosad oleksid õhuskese pasta kihiga kaetud.

Ühesuunalise Rotary masina puhul kasutage pöördeid 2000-2500rpm. Töötage kuni pasta on pinnalt kuivanud, puhastage pehme mikrofiiberlapiga pind ja kontrollige töö tulemust. Vajadusel lisage pastat ja töötage uuesti. 

Parima tulemuse saavutamiseks valige pinnale sobilikuim ketas, testides erineva tugevusega kettaid ning töötage edasi antud pinnale parima kettaga. Enamike lakkide jaoks on sobilikuim keskmise tugevusega poroloonketas, mis on võimeline üheaegselt nii lõikama, pöörist eemaldama kui ka lõppläiget tekitama.

Nõuanded / alternatiivsed kasutused:

Refinish 2 saab kasutada nii ühesuunaliste kui ka DA ekstsentrik poleerimismasinatega ning ka käsitsi. Parimate tulemuste saavutamiseks puhastage töö ajal kettaid võimalikult sageli. Määrdunud kettaga ei ole võimalik saavutada kiiret ja head tulemust.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5