Si-701 - Kisho - keraamiline pinnakaitse - keraamika - keraamiline vaha- autokeraamika

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 54,00 €

Tavahind: 76,00 €

Si-701 on Jaapani keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) Kisho vastupidavuselt kolmas värvi-, lakikaitsevahend. Vahend katab värvipinna klaasja ja nähtamatu ülivastupidava kilega. Toode tarnitakse ilma karbita! Mitte segamini ajada Hiina koopiatega!
-+
või
Kirjeldus

Detailid

Kisho Si-811 on SiO2 baasil pinnakaitseaine kõikide värvitud ja lakitud pindade kaitseks autodel, lennukitel, paatidel ja mujal.  3D kristallid tekitavad pinnale  ülivastupidava ja plastilise klaasja kaitsekilekihti kriimustuste, oksiidi, pleekimise, mustuse ja muude kahjustuste vastu. Toode aitab taastada vävipinna esialgset tooni, muudab pinna tooni tugevamaks ja läike sügavamaks. Tänu aine hüdrofoobsusele muutub pind mustust- ja vetthülgavaks. Seeläbi tekib ka osaline isepuhastuvuse efekt ning auto püsib kauem puhtana. Samuti on sõidukit edaspidi oluliselt lihtsam pesta, kuna mustus tuleb pinnalt kergemini lahti. Tänu lisakaitsekihile säilib sõiduki originaalne värvipind ja seeläbi ka välimus ning turuväärtus. Võib kasutada värvi- ja lakipinnal, velgedel, tuledel.  Ainult professionaalseks kasutamiseks! Toode tarnitakse ilma karbita! Mitte segamini ajada Hiina koopiatega!

Kihi paksus: 1μm.

Nurk: 110°

Keskmine kulu auto kohta: 20-30ml

Vastupidavus: kuni 36 kuud sõltuvalt pesust ja järelhooldusest.

Kasutusjuhend: Ärge kasutage otsese päikesekiirguse käes ega liigselt soojas/külmas/niiskes keskkonnas! Kontrollige materjali sobivust varjatud pinnal! Pese pinnad põhjalikult, eemalda pigi, mustus, metalliosakesed jms. Võimalusel töötle pinda poleerimissaviga (Clay Bar).  Tugeva glasuuri ning värvipinna vahelise keemilise sideme saavutamiseks eemalda pinnalt vana vaha HD Dewaxer abil! Kuivata auto.

Töötle korraga 50x50cm ala.

Tilguta 7-10 tilka ainet aplikaatorpadjale. Kanna vahend esmalt horistontaalsete ja seejärel vertikaalsete liigutustega pinnale. Jälgi, et kõikjale saaks ühtlase paksusega kiht! Vastasel korral võib pind jääda ebaühtlane.

Lase kuivada 2-8 minutit sõltuvalt õhutemperatuurist ja -niiskusest. 30C kuni 3 minutit, 20C kuni 5 minutit, 10C kuni 8 minutit.

Seejärel poleeri pind kergelt üle veega õrnalt niisutatud mikrofiiberlapiga. Piisab enamasti üheskordsest poleerimisest, ei ole vaja korduvalt sama pinda poleerida. Õige hetk niiske lapiga poleerimiseks on siis kui lapp ei liigu enam vabalt ja kergelt pinnal, vaid on tunda kerget vastupanu lapi libisemisel.

Järgnevalt poleeri pind koheselt kuiva ja pehme mikrofiiberlapiga kuni pind on ühtlane ja särav. Kontrolli, et töödeldud ala oleks ühtlane ja ilus.

Edasi jätka tööd järgmistel aladel ja detailidel. Jälgi, et kõik pinnad ja eriti töödeldavate alade üleminekud oleksid ühtlased!

Kaitseaine muutub täielikuks kivistunuks 7 päevaga. Sellel ajal vältida auto märjaks saamist ja mitte pesta!

Kaitse saavutamiseks piisab ühest kihist. Veelgi paksema ja kestvama tulemuse saab kandes samal meetodil peale veel ühe lisakihi. Enne lisakihi pealekandmist oota 1-2 tundi!

Kaistekihi pikaajaliseks säilitamiseks pese  autot võimalusel pinnasõbralike ph-neutraalsete pesuainetega ning kasutada taastusaineid - märgvaha, Wet Sine & Protection, 6-in 1 Booster jms.

Tegemist on ka kaitsevahendiga! Kriimustuste eemaldamiseks ja pinna kõrgläike saavutamiseks tuleb pinnad eelnevalt poleerida!

 

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5