Autoshampoonid

7 ese(t)

 1. 48,96 €

  VAN DER WASH - tugeva vahuga käsipesušampoon

  Tiheda koostisega, tugevalt kontsentreeritud shampoon auto pesemiseks, mis vahutab hästi ning hoiab mustuse endas, jätmata loputamisel pinnale mustuskihti. Toode on kollast värvi! Pilt on illustreeriv.
  Võrdle toodet
 2. 10,26 €

  MAX FOAM SHAMPOO - Car Glaze - rikkaliku vahuga autoshampoon - autošampoon - sampoon

  Tiheda koostisega, tugevalt kontsentreeritud shampoon auto pesemiseks, mis vahutab hästi ning hoiab mustuse endas, jätmata loputamisel pinnale mustuskihti. Toode on punast värvi ning kirsilõhnaline
  Võrdle toodet
 3. 397,00 €

  VAHUPÜSTOL - shampooni pihustamiseks

  Vahupüstol vahutoodete pihustamiseks pindadele.
  Võrdle toodet
 4. 39,00 €

  Van Der Foam - Vahushampoon - vahupesu - vahupesuaine

  Spetsiaalne eriti tugeva vahuga vahushampoon.
  Võrdle toodet
 5. 9,88 €

  GLOSS & PROTECT SHAMPOO - Car Glaze - tugevatoimeline vahashampoon - vahašampoon

  Eriti tugevalt kontsentreeritud väga suure vaha sisaldusega shampoon auto pesemiseks. Puhastab värvipinna mustusest ning jätab pinnale tugeva särava kaitsekihi, õrna läike ning vetthülgava kihi. Vetthülgavuse tugevus sõltub värvipinna kvaliteedist - uuemal, siledamal, poleeritud ja vahatatud pinnal on tulemus parem. Väga vanal ja hooldamata pinnal võib vetthülgavust mitte märgata! Lihtsustab kuivatamist ja järgmist pesu. Toode on lillat värvi ning meeldiva mustika lõhnaga.
  Võrdle toodet
 6. 11,78 €

  WAX & SHINE SHAMPOO - Car Glaze - tugevatoimeline vahashampoon - läikeshampoon - käsipesushampoon - autosampoon vahaga

  Car Glaze kõige tugevama vahasisaldusega ja vetthülgavusega autopesushampoon. Puhastab värvipinna mustusest ning jätab pinnale tugeva särava kaitsekihi, õrna läike ning vetthülgava kihi. Kaitsekiht pikendab varasemalt vahatatud pinna puhul vaha eluiga. Lihtsustab kuivatamist ja järgmist pesu. Toode on lillat värvi ning meeldiva mustika lõhnaga. Väiksema vahu ja tugevama vahaga kui Gloss & Protect Shampoo. Eriti suur vetthülgavus! Sõltuvalt pestava pinna kvaliteedist ja varasemast vahatatusest võib pinnalt ise ära voolata kuni 95% veest. Vetthülgavus on märgata isegi vanal ja kulunud värvipinnal!
  Võrdle toodet
 7. 21,99 €

  VAN DER WASH ECONOMY - soodne autoshampoon

  Vedelama koostisega, tugevalt kontsentreeritud soodne shampoon auto pesemiseks, mis vahutab hästi ning hoiab mustuse endas, jätmata loputamisel pinnale mustuskihti. Toode on helekollast värvi! Pilt on illustreeriv!
  Võrdle toodet

7 ese(t)