WAX & SHINE SHAMPOO - Car Glaze - tugevatoimeline vahashampoon - läikeshampoon - käsipesushampoon - autosampoon vahaga

Saadavus: Laos

11,78 €
Car Glaze kõige tugevama vahasisaldusega ja vetthülgavusega autopesushampoon. Puhastab värvipinna mustusest ning jätab pinnale tugeva särava kaitsekihi, õrna läike ning vetthülgava kihi. Kaitsekiht pikendab varasemalt vahatatud pinna puhul vaha eluiga. Lihtsustab kuivatamist ja järgmist pesu. Toode on lillat värvi ning meeldiva mustika lõhnaga. Väiksema vahu ja tugevama vahaga kui Gloss & Protect Shampoo. Eriti suur vetthülgavus! Sõltuvalt pestava pinna kvaliteedist ja varasemast vahatatusest võib pinnalt ise ära voolata kuni 95% veest. Vetthülgavus on märgata isegi vanal ja kulunud värvipinnal!

* Nõutud väljad

11,78 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Uusima tehnoloogia vetthülgav šampoon ja sünteetiline kaitse koos läikega. Kaitseühendid katavad pinna ning unikaalne sünteetiline vahaemulsioon muudab pinna libedaks vähendamaks pesemisel ja loputamisel tekkivat hõõrdumist ja võimalikke mikrokriimustusi. Tänu tekkivale vetthülgavusele tõmbub vesi piiskadesse, vähendades kuivamisel tekkivaid veeplekke. W&S Shampoo on meeldiva lõhnaga ning ei ärrita käsi. Tugevalt kontsentreeritud – võib lahjendada 1/128-le. Sobilik ka veesõidukitele!

Kasutusjuhend: Pese vaid jahedaid pindasid! Kasuta esmalt leotuspesu või niisuta pinnad jaheda veega. Lahjenda 1/128-le veega või kanna kontsentraat otse svammile. Pese puhta pesukinda või svammiga. Ära lase pinnale kuivada! Loputa madalsurvega alustades katuselt. Kuivata ja poleeri pind kuivatuslapiga.

Parima tulemuse saavutamiseks kasuta loputusvaha (Drying Conditioner) ja märgvaha (Wet Shine & Protection).

Märksõnad

2 Kommentaarid

Every Customer can leave a review about our service and the product that awas purchased. In order to leave your review for your new product, please follow the link in the email you receive after completing your purchase. You can rate appearance, ease of installation, price/value and product quality.

Klientide hinang:
Kvaliteet halb hea
Hind halb hea
Väärtus halb hea
 1. Kvaliteet halb hea
  Hind halb hea
  Väärtus halb hea

  Väga hea vahend

  September 22, 2022 Autor: Martin

  On pisut kallim võibolla kui teised analoog vahendid aga hind on tõesti seda väärt. Kulub ühe ämbri kohta seda üpris vähe. Olen ühe pudeliga üle poole aasta enda ja teiste autosid pestnud ja seda vahendit on ikka veel järgi.

 2. Kvaliteet halb hea
  Hind halb hea
  Väärtus halb hea

  Julgen soovitada!

  December 16, 2019 Autor: Taivo

  Pisut kallis, kuid tulemus on kindlasti seda väärt.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5