Autoshampoonid

6 ese(t)

 1. 28,50 €

  Mystic Water Repellent - Sio2 Shampoo - TacSystem - keraamiline shampoon - vahašampoon

  Mystic Water Repellent on TacSystemi poolt toodetav tõenäoliselt maailma kõige efektiivseim keraamiline šampoon, mis annab pinnale kuni 1-3 kuu pikkuse kaitse sõltuvalt pinna järelhooldusest!
  Võrdle toodet
 2. 11,78 €

  WAX & SHINE SHAMPOO - Car Glaze - tugevatoimeline vahashampoon - läikeshampoon - käsipesushampoon - autosampoon vahaga

  Car Glaze kõige tugevama vahasisaldusega ja vetthülgavusega autopesushampoon. Puhastab värvipinna mustusest ning jätab pinnale tugeva särava kaitsekihi, õrna läike ning vetthülgava kihi. Kaitsekiht pikendab varasemalt vahatatud pinna puhul vaha eluiga. Lihtsustab kuivatamist ja järgmist pesu. Toode on lillat värvi ning meeldiva mustika lõhnaga. Väiksema vahu ja tugevama vahaga kui Gloss & Protect Shampoo. Eriti suur vetthülgavus! Sõltuvalt pestava pinna kvaliteedist ja varasemast vahatatusest võib pinnalt ise ära voolata kuni 95% veest. Vetthülgavus on märgata isegi vanal ja kulunud värvipinnal!
  Võrdle toodet
 3. 9,88 €

  GLOSS & PROTECT SHAMPOO - Car Glaze - tugevatoimeline vahashampoon - vahašampoon

  Eriti tugevalt kontsentreeritud väga suure vaha sisaldusega shampoon auto pesemiseks. Puhastab värvipinna mustusest ning jätab pinnale tugeva särava kaitsekihi, õrna läike ning vetthülgava kihi. Vetthülgavuse tugevus sõltub värvipinna kvaliteedist - uuemal, siledamal, poleeritud ja vahatatud pinnal on tulemus parem. Väga vanal ja hooldamata pinnal võib vetthülgavust mitte märgata! Lihtsustab kuivatamist ja järgmist pesu. Toode on lillat värvi ning meeldiva mustika lõhnaga.
  Võrdle toodet
 4. 48,96 €

  CAR WASH SHAMPOO/VAN DER WASH - tugeva vahuga käsipesušampoon

  Tiheda koostisega, tugevalt kontsentreeritud shampoon auto pesemiseks, mis vahutab hästi ning hoiab mustuse endas, jätmata loputamisel pinnale mustuskihti. Toode on kollast värvi! Pilt on illustreeriv.
  Võrdle toodet
 5. 397,00 €

  VAHUPÜSTOL - shampooni pihustamiseks

  Vahupüstol vahutoodete pihustamiseks pindadele.
  Võrdle toodet
 6. 39,00 €

  Van Der Foam / Super Foam Shampoo - Vahushampoon - vahupesu - vahupesuaine

  Spetsiaalne eriti tugeva vahuga vahushampoon.
  Võrdle toodet

6 ese(t)