Poleerimisketas ekstsentrik HDO Lake Country/Car Glaze - valge/sinine mikrofiiber + poroloon (1. etapp tugev poleerimine/lõikamine 16,5cm, 6,5``)

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

27,60 €

Uusim  patendeeritud HDO süsteemiga järgmise generatsiooni Dual Action fiiberlõikeketas, mis on väljatöötatud kasutamiseks ekstsentrikmasinatel. Ketas on sobilik igasuguse auto, paadi, erinevate detailide jt värvipindade ja laki töötlemiseks.Tänu kahekihilisele poroloonile on töötlemine kiire ja lihtne.

-+
või
Kirjeldus

Detailid

Disain: HDO alt laieneva disainiga ketas ühendab nii traditsiooniliste paksude kui õhukeste ketaste eelised ja omadused. 

Eelised: Aluskihi tugevdatud struktuuriga poroloon vähendab külg- / horisontaalset liikumist, mille tulemuseks on molekulaarse hõõrdumise vähenemine ketta sees. Tänu sellel suureneb ketta vastupidavus, väheneb liigne kuumenemine ja pikeneb ketta eluiga.
HDO tehnoloogia blokeerib kihtidevahelist soojusülekannet. Lisaks klassikalise õhukese padja eelistele pakuvad HDO disain ja kuju maksimaalse efektiivsuse tagamiseks õiget kaalujaotust. Keskmine jahutusava hajutab soojust padja keskelt eemale, vähendades nii temperatuuri ja suurendades vastupidavust.
Alt laienev äär takistab ketta talla poleeritava pinna vastu puutumist, muutes sellega töö ohutumaks ja mugavamaks kumerate ja reljeefsete paneelide jaoks.

HDO tugev fiiberlõikeketas koos  õigesti valitud Car Glaze poleerpastaga kaotab tugevad, keskmised ja õrnad kriimustused, oksüdatsioonikihi. Tulemuseks on perfektne kriimustustevaba pind. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada vajadusel ka pööriseemalduseks ning lõppläikeks sobilikku ketast.  Ketas on kasutatav koos spetsiaalse tallaga.  Tald ja ketas on sobilikud standartsetele Dual Action - ekstsentrik poleerimismasinatele.

Ketta läbimõõt 16,5cm

Tallaosa krõpsu läbimõõt  15,5 cm

Sobilik krõpsuga poleerimisketta tallale läbimõõduga vastavalt kettale kuni kuni 15,5 cm

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5