Osonaator roostevaba 1500 mg/h - bakteritapja, lõhnaeemaldaja, õhupuhastaja (võimalik ka rentida või teenust tellida)

Будьте первым, кто оставит комментарий об этом товаре

Availability: In stock

Special Price 465,00 €

Regular Price: 673,00 €

Väga suure võimsusega professionaalne osonaator, mis tekitab õhust osoongaasi bakterite, halva lõhna jms likvideerimiseks. 1500mg/h. Tänu eriti suurele tootlikkusele sobilik ka suuremate ruumide töötlemiseks. Võimalik osta ka teenusena või rentida seadet! Rent alates 39.- eurot ja teenus alates 59.- eurot! Rentimisel tagatisraha 465.-, mis tagastatakse peale seadme terve ja puhtana tagastamist! Küsi lisa!

-+
OR
Описание

Details

Õhu osonaator on seade auto salongist, bussist, jahtide ja kaatrite salongidest ja olmeruumidest ebameeldiva lõhna ja bakterite eemaldamiseks. Talvel tekkiv niiskus võib ilmade soojenedes tekitada autodesse jm hallitust,hallitusseeni, baktereid jms ebameeldivaid lõhnasid tekitavaid elusorganisme. Samuti on olmeruumides ja üldkasutatavates hoonetes jm palju patogeene. Paljud neist on ohtlikud inimese tervisele - eriti allergikutele. Seega on eriti tähtis need organismid hävitada. Seade on väga efektiivne suitsuhaisu ja ka lemmikloomadest tekkiva lõhna eemaldamiseks. Osoon on looduslik gaas, mis on väga tähtis komponent tervislikus ja puhtas õhus.Looduslikus õhus on seda oluliselt suuremal määral kui linna saastatud õhus. Enim on õhu koostises osooni peale äikest. Siis on tunda õhus ka osoonist tulenevat erilist värsket lõhna. Sama lõhn tekib ka osonaatori kasutamisel.Osoon on oma antibakteriaalsetelt omadustel maailmas teisel kohal peale floori. Isegi tarbekeemias kasutatavast kloorist on osoon 3000 korda efektiivsem bakterite, mikroobide ja viiruste hävitamisel. Samas ei jäta osonaator ebameeldivat lõhna nagu kloor- ja flooripõhised kemikaalid. Osoon oksüdeerib mikroelusorganisme aatomite tasemel, muutes need kahjutuks ja välistades nende paljunemise. Teisisõnu tapab osooni molekul inimesele kahjulikud bakterid, hallitused, viirused jms. Õhupuhastaja töö põhimõtteks on vabastada osooni ülejääk õhus. Kui aparaat töötab tõmmatakse õhk ruumist õhupuhastajasse. Läbides seadme õhk desinfitseerub. Puhas osooniga rikastatud õhk juhitakse ruumi tagasi. Seal kahjustab see omakorda kõikinegatiivseid orgaanilisi osakesi (mikroobid, bakterid, viirused, hallitusseened,tolmulestad jne.), mis levivad õhus või on kinnitunud näiteks kardinatele,vaipakattele, mööblile vm. inventarile. Erinevalt vedeliku kujul desinfitseerijatest suudab osoon tungida kõikjale, ka erinevatesse õõnsustesse ja pindade sisemustesse.

Osonaatori kasutuskohad: Sõidukitest lõhnade eemaldamine (suitsetaja auto, lemmikloomade lõhn, kopituslõhn,hallituslõhn jne), tervise- ja vabaaja keskused, solaariumid, ujulad, spordikeskused, loomakliinikud ja –hotellid, kiirabi- ja päästeautod, politseijaoskonnad, hotellid,restoranid, ööklubid, kauplused, köögid, nõudepesuruumid, laoruumid, suitsuruumid, hotellitoad allergikutele, hotellitoad astmaatikutele, pesuruumid, puhkeruumid,baarid, kontorihooned, kontorid, kontoriruumid, suitsuruumid, tualettruumid, koolid, lasteaiad, klassiruumid, suitsuruumid, haiglad, palatid, arstide toad, köögid,suitsuruumid, laoruumid, köögid, nõudepesuruumid jne.

Kasutusjuhend:Osonaator töötab tavalisel 220V elektrivoolul. Aseta seade puhastatavasse ruumi või autosalongi, sulge aknad ja uksed ning lülita seade tööle. Lase osonaatoril töötada mõned tunnid. Osoneerimisaeg sõltub salongi mustusest ja bakterite hulgast, keskmiselt  2-8 tundi. Töö lõppedes võta seade masinast/ruumist välja, õhuta ruum ja protsess ongi valmis.

Seadme kulu: Ainus kulu on kasutatav elektrivool, mis on võrdne keskmise lambipirni elektrikuluga. Sõltuvalt kasutuskeskkonnast tuleb seadme toimeelementi vahetada kuni 10 000 töötunni möödudes.

Tehnilised andmed:

Osooni hulk: 1500 mg / h

Toimesüsteem: corona

Toitepinge: 220V, 50 Hz

Õhuringlus: 480 l/h

Mõõdud: 29x21x14 cm

Kaal: 3,2 kg

Korpus: roostevaba teras

Võimsus: 50w 0.25A

Lisad: osooni väljundvoolik 2m

Tags

Будьте первым, кто оставит комментарий об этом товаре

ОСТАВЬТЕ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ

КАК ВЫ ОЦЕНИВАЕТЕ ЭТОТ ПРОДУКТ? *

Kvaliteet недоволен очень доволен
0/5
Hind недоволен очень доволен
0/5
Väärtus недоволен очень доволен
0/5