Koolituskeskus

Autokeemia.ee on juba ligi 20 aastat olnud innovaatiliseim profitoodete tarnija. Eesti autopuhastuse ja detailingu arengu kiirendamiseks ning teenindustaseme tõstmiseks oleme loonud Tallinnasse uue tänasepäevase koolituskeskuse. Spetsiaalselt selleks ehitatud hoones on ideaalsed tingimused viimaks läbi kõiki teemakohaseid koolitusi.

Enamik meie spetsialiste ja koolitajaid omavad 20 aastast kogemust autokosmeetikast ja moodsaimatest töövõtetest. Korraldame erineva mahu ja sisuga koolitusi tavapesust ja poleerimisest kuni kaatrite keraamiliste pinnatöötlusteni. Koolituse maht on paarist tunnist mitme päevani sõltuvalt koolitatava eelnevatest oskustest ja õpitava töö iseloomust. Koolituse lõppedes on võimalik jääda ka praktikale meie puhastuskeskusesse.


Koolitustele on oodatud kõik – eelnevat töökogemust mitteomavad huvilised, juba töötavad spetsialistid, kes soovivad leida uusi töövõtteid ja seadmeid ning kodukasutajad, kes tahavad oma isiklikku autot professionaalsel tasemel hooldada.

autokeemia.ee koolituskeskus on Töötukassa koolituskaardi partner.

Koostöös Töötukassaga on kõikidel töötutel võimalik osaleda koolitustel tasuta. Selleks tuleks kontakteeruda enda piirkonna Töötukassaga ning avaldada neile soovi osalemaks meie korraldatavatel koolitustel. Positiivse otsuse korral saate registreerida end Töötukassa kodulehel meie koolitusele või võtta meiega ühendust ning me registreerime Teid ise Töötukassa süsteemis. Järgnevalt lepime kokku koolituse toimumisaja, viime koolituse läbi ning väljastame edukalt osalenud koolitatavale vastava diplomi.

Meie pakutavate koolitustega saab tutvuda ka Töötukassa kodulehel https://www.tootukassa.ee/et/koolitajad/540988


Tekkis huvi või soovid lisainfot - kirjuta keskus@autokeemia.ee

Koolituskeskuse õppekavad

Õppekorraldus, kvaliteedi tagamise alused