Car Brite

4 ese(t)

 1. 56,00 €

  BLACK PEARL - 01 - Heavy Compound - tugev lõikepasta - värvi poleerimine

  Nüüd on olemas kõrgkvaliteetsete hooldustoodete seeria, mis on sama hea nii töödeldavatele värvkatetele kui ka sõbralikum neid katteid töötlevatele inimestele. Car Brite’i uus Black Pearl seeria kujutab endast läbimurret värvitud pindade hoolduses. See hõlmab rea ühendeid, alates esialgsetest poleerimisvahenditest ning lõpetades lõppviimistlusvahenditega, mis on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et saavutada parim tulemus võimalikult väheste pingutustega.
  Võrdle toodet
 2. 56,00 €

  BLACK PEARL - 02 - Medium Compound - keskmine lõikepasta

  Universaalne pinnale kahjutu keskmise agressiivsusega ühend madala VOC sisaldusega, mis eemaldab kiiresti ja efektiivselt pinnalt mõõdukad, keskmised kahjustused. Tänu rohkele spetsiaalse molekulaarühendite sisaldusele saab pinnalt eemaldada raskemad kriimustused (teralisus 1200 – 1500) ilma lihvimisjälgi ega ülejääke jätmata. Vahendil on meeldiv magusa koogi lõhn. Kasutatav kui Swirl Remover!
  Võrdle toodet
 3. Special Price 52,00 €

  Tavahind: 56,00 €

  BLACK PEARL - 05 - Final Finish - kõrgläikepasta - poleerimispasta

  Annab pinnale intensiivse läike ja tagab viimase vastupidavuse. Toode on pinnale kahjutu ning madala VOC sisaldusega. Tänu ühendi tahkele koostisele annab pinnale suurepärase sügava läike. Toodet on lihtne kasutada nii käsitsi kui ka kettaga poleerimisel. Lõhnab arbuusi järele.
  Võrdle toodet
 4. 25,77 €

  METAL BRITE - kroomi, alumiiniumi, magneesiumi, roostevaba terase ja plastklaasi puhastaja

  Väga abrasiivne pasta, mis puhastab kroom-, alumiinium-, magneesium-, roostevabad teras- ja plastklaaspinnad oksiidist, sööbinud mustusest jms. Toode jätab pinnad säravaks samas neid kaitstes.

  Võrdle toodet

4 ese(t)