GLOSS & PROTECT SHAMPOO - Car Glaze - tugevatoimeline vahashampoon - vahašampoon

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

9,88 €
Eriti tugevalt kontsentreeritud väga suure vaha sisaldusega shampoon auto pesemiseks. Puhastab värvipinna mustusest ning jätab pinnale tugeva särava kaitsekihi, õrna läike ning vetthülgava kihi. Vetthülgavuse tugevus sõltub värvipinna kvaliteedist - uuemal, siledamal, poleeritud ja vahatatud pinnal on tulemus parem. Väga vanal ja hooldamata pinnal võib vetthülgavust mitte märgata! Lihtsustab kuivatamist ja järgmist pesu. Toode on lillat värvi ning meeldiva mustika lõhnaga.

* Nõutud väljad

9,88 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Uusima tehnoloogia šampoon ja sünteetiline kaitse koos läikega. Kaitseühendid katavad pinna ning unikaalne sünteetiline vahaemulsioon muudab pinna libedaks vähendamaks pesemisel ja loputamisel tekkivat hõõrdumist ja võimalikke mikrokriimustusi. Tänu tekkivale vetthülgavusele tõmbub vesi piiskadesse, vähendades kuivamisel tekkivaid veeplekke. G & P Shampoo on meeldiva lõhnaga ning ei ärrita käsi. Tugevalt kontsentreeritud – võib lahjendada 1/128-le. Sobilik ka veesõidukitele!

Kasutusjuhend: Pese vaid jahedaid pindasid! Kasuta esmalt leotuspesu või niisuta pinnad jaheda veega. Lahjenda 1/128-le veega või kanna kontsentraat otse svammile. Pese puhta pesukinda või svammiga. Ära lase pinnale kuivada! Loputa madalsurvega alustades katuselt. Kuivata ja poleeri pind kuivatuslapiga.

Parima tulemuse saavutamiseks kasuta loputusvaha ja märgvaha.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5