BRILLIANT GLASS - Car Glaze - klaaside puhastaja

Saadavus: Laos

7,52 €

Uus kõrgekvaliteediline vahend klaasi puhastamiseks tahmast ja liiklustolmust. Sisaldab alkoholi ja rasva lahustavate ainete segu.

* Nõutud väljad

7,52 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Brilliant Glass on uus unikaalne alkoholide ja puhastusosakeste segu autode ja veesõidukite klaaside, peeglite, roostevaba terase ja kroompindade puhastamiseks ning läike andmiseks. Uue põlvkonna teholoogia jätab triipudeta kirka pinna eemaldades sealt tänavamustuse, suitsujäägid, putukad, puumahla, tahma ja muu mustuse. Tänu alkoholide baasil koostisele jääb pind eriti puhas ja kirkalt särav. Võib kasutada ka toonklaasidel.

Kasutusjuhend: Kasuta lahjendamata või lahjenda kuni 1/2 veega. Pihusta õrn kiht ainet korraga vaid ühele väiksele pinnale, puhasta ja poleeri pind puhta ebemevaba paberi või mikrofiiberlapiga. Ära lase ainel enne puhastamist pinnal kuivada!

Klaasi välispindade uuendamiseks ja vetthülgavuseks kasuta klaasivaha. Sisepinna uduhülgavaks muutmiseks kasuta spetsiaalset uduvahendit!

Märksõnad

1 Kommentaarid

Every Customer can leave a review about our service and the product that awas purchased. In order to leave your review for your new product, please follow the link in the email you receive after completing your purchase. You can rate appearance, ease of installation, price/value and product quality.

Klientide hinang:
Kvaliteet halb hea
Hind halb hea
Väärtus halb hea
 1. Kvaliteet halb hea
  Hind halb hea
  Väärtus halb hea

  Väga tõhus vahend

  September 22, 2022 Autor: Martin

  Kulub vähe, puhastab hästi ja ei jäta triipe.
  Julgen soovitada.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5