Viimistlus

Tooted 1 kuni 10 koguhulgast 45

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. 13,14 €

  CLAY BAR LUBRICANT - Car Glaze - claybar libesti - poleerimissavi määre

  Määre Clay Bar poleerimissaviga pindade ohutuks puhastamiseks. Muudab pinna libedaks, et vältida võimalikke kahjustusi.
  Võrdle toodet
 2. 21,60 €

  Refinish Ultra - All-In-One Compound - TacSystem -250ml - üheetapiline SiO2 poleerimispasta

  Refinish Ultra on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem üheetapiline poleerimispasta, mis eemaldab pinnalt keskmise tugevusega kriimustused, pöörisjäljed ning annab pinnale samaaegselt lõppläike.
  Võrdle toodet
 3. 30,00 €

  Quartz Max - 5% Sio2 Spray & Wipe - TacSystem - kiirkeraamika - keraamiline sprayvaha - 500ml

  Quartz Max on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem keraamiline sprayvaha, mis annab pinnale keskmiselt 4 kuu pikkuse kaitse sõltuvalt pinna järelhooldusest!
  Võrdle toodet
 4. Special Price 57,60 €

  Tavahind: 84,75 €

  CERAMIC GLAZE - Car Glaze - spetsiaalvaikude baasil värvikaitseglasuur - paint glaze - kaitsevaha - püsivaha - kõvavaha - nanovaha

  Ceramic Glaze on USA firma Car Glaze kõige vastupidavam värvi-, lakikaitsevahend. Spetsiaalvaigud sulgevad värvipoorid ning katavad värvimolekulid nähtamatu ülivastupidava kilega.
  Võrdle toodet
 5. Special Price 115,00 €

  Tavahind: 139,00 €

  UHS Quartz - Ultra High Solid - TacSystem - 90% SiO2 - keraamiline värvikaitse - keraamika - vedel klaas - autokeraamika

  UHS Quartz - Ultra High Solid on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label). Toode sisaldab 90% SiO2 ning annab seetõttu pinnale väga kauakestva kaitse.
  Võrdle toodet
 6. 66,00 €

  MoonLight - 25% Sio2 Spray & Wipe - TacSystem - kiirkeraamika - reload - keraamiline kaitsevaha

  Moonlight on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem kõige lihtsamini kasutatav keraamiline kaitsevahend, mis annab pinnale keskmiselt 9 kuu pikkuse kaitse sõltuvalt pinna järelhooldusest! Väga väike aine kulu!
  Võrdle toodet
 7. Special Price 168,00 €

  Tavahind: 241,00 €

  Zen Xero - Echelon Pure Glass - vedela klaasi baasil värvikaitseglasuur - klaaskaitse - keraamika - vedel klaas - kõvavaha - keraamiline pinnakaitse - värvikeraamika

  Zen Xero Pure Glass - Jaapani kaubamärgi Echelon firma värvi-, lakikaitsevahend. Neljaosaline koostis tekitab kauakestva nähtamatu ja ülivastupidava katte.
  Võrdle toodet
 8. Special Price 25,20 €

  Tavahind: 40,00 €

  Water Glass - Spray & Rinse Sio2 - TacSystem - märg keraamika- kiirkeraamika - reload

  Water Glass on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem kõige vastupidavam märgkeraamika, mis annab pinnale kuni 6 kuu pikkuse kaitse sõltuvalt pinna järelhooldusest! Väga väike aine kulu!
  Võrdle toodet
 9. Special Price 166,00 €

  Tavahind: 189,00 €

  Quartz Sparkle Plus - Tacsystem - 90% Sio2 - keraamiline pinnakaitse - keraamika - vedel klaas - keraamiline vaha

  Quartz Sparkle Plus on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) Toode sisaldab 90% SiO2 ning annab seetõttu pinnale parima võimaliku kaitse.
  Võrdle toodet
 10. 17,33 €

  POLY RESIN SEAL - uusim kõrgtehnoloogiline polümeeride ja karnauba baasil püsivaha - kõvavaha - läikevaha - paint sealant

  Karnauba ja polümeeri baasil puhastav vaha, mis on loodud kaitsmaks ning läigestamaks ühe korraga. Kreemjas pasta kaotab pinnalt väiksemad kahjustused, mustuse - kaitsetes samal ajal tõhusalt pinda ning pannes selle särama.
  Võrdle toodet

Tooted 1 kuni 10 koguhulgast 45

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5