Veljepuhastusvahendid

5 ese(t)

 1. 25,77 €

  METAL BRITE - kroomi, alumiiniumi, magneesiumi, roostevaba terase ja plastklaasi puhastaja

  Väga abrasiivne pasta, mis puhastab kroom-, alumiinium-, magneesium-, roostevabad teras- ja plastklaaspinnad oksiidist, sööbinud mustusest jms. Toode jätab pinnad säravaks samas neid kaitstes.

  Võrdle toodet
 2. 12,77 €

  HD WHEEL RESTORER - Car Glaze - veljehape - veljepesu - veljepuhastaja - veljepuhastusvahend

  Superkontsentreeritud tugevatoimeline happeline vahend kroomkattega velgede puhastamiseks ning läikima panemiseks. Spetsiaalsed komponendid eemaldavad ka kinni põlenud raske mustuse. Puhastatud veljel tekib vetthülgavus, mis hoiab veljed kauem puhtana! Ühest liitrist superkontsentraadist saab 11 kuni 51 liitrit töösegu, millest piisab isegi kuni 1100-5000 regulaarselt puhastatava velje pesemiseks.
  Võrdle toodet
 3. 18,62 €

  PURPLE FORCE - Car Glaze - de-ironizer - lendrooste eemaldi - neutraalne veljepuhastaja

  Kontsentreeritud uue põlvkonna väga tugevatoimeline neutraalne vahend lendrooste ja värvipealsete rooste voolamisjälgede eemaldamiseks, velgede puhastamiseks ning värvi- ja lakipinna poleerimise- ja vahatamiseeelseks sügavpuhastuseks. Pinnasõbralikud spetsiaalsed komponendid eemaldavad ladestunud mustusekihi, naastrehvidest ja piduriketastest tekkkinud kollaka kihi ning muudavad pinna taas siledaks. Eriti efektiivne valgete autode taas valgeks muutmisel ja kollase varjundi eemaldamisel. Sügavpuhastatud pinnal püsib vaha kauem, kuna keemiline side tekib otse lakipinna ja vaha/keraamika vahel, mitte pinnal oleva mustuse ja kaitseaine vahel.
  Võrdle toodet
 4. 136,22 €

  XTREME WHEEL CLEANER - Van Der Knox - veljepuhastaja - veljepuhastusvahend - veljehape

  Väga tugevatoimeline happeline veljepuhastusaine velgede puhastamiseks ning läikima panemiseks. Tugevatoimelised komponendid eemaldavad ka kinni põlenud raske mustuse. vahend tekitab pinnale hüdrofoobsuse, mis hoiab veljed kauem puhtana! Ühest liitrist kontsentraadist saab kuni 40L töösegu.
  Võrdle toodet
 5. 91,38 €

  IRON REMOVER - Van Der Knox - roosteladestuste eemaldi - lendrooste eemaldi - neutraalne veljepuhastaja

  Väga tugevalt kontsentreeritud neutraalne vahend roosteladestuste, lendrooste ja värvipealsete rooste voolamisjälgede eemaldamiseks. Samuti on toode mõeldud erinevat liiki velgede puhastamiseks ning värvi- ja lakipinna poleerimise- ja vahatamiseeelseks sügavpuhastuseks. Pinnasõbralik vahend eemaldab üldise mustusekihi, naastrehvidest ja piduriketastest tekkkinud kollaka kihi ning muudavab pinna süvapuhtaks.Aine muudab valged autod taas valgeks ja eemaldab ajapikku tekkinud kollaka varjundi. Põhjalikult puhastatud pinnal püsib vaha kauem -  keemiline side tekib otse lakipinna ja vaha/keraamika vahel, mitte pinnal oleva mustuse ja kaitseaine vahel.

  Võrdle toodet

5 ese(t)