GLASS BRIGHTENER - Car Glaze - tugevate puhastusomadustega klaaside puhastaja - klaasipuhastusvahend

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 6,97 €

Tavahind: 7,52 €

Kontsentreeritud tugevatoimeline vahend klaasi puhastamiseks tahmast ja liiklustolmust. Sisaldab alkoholi ning rasva lahustavate ainete segu. Võib lahjendada veega kuni 1/2. Ühest liitrist kontsentraadist saab kuni 3 liitrit töölahust.

* Nõutud väljad

Special Price 6,97 €

Tavahind: 7,52 €

-+
Kirjeldus

Detailid

Glass Brightener on uus unikaalne alkoholide ja puhastusosakeste segu autode ja veesõidukite klaaside, peeglite, roostevaba terase ja kroompindade puhastamiseks ning läike andmiseks. Car Glaze´i uue põlvkonna teholoogia jätab triipudeta kirka pinna eemaldades sealt tänavamustuse, suitsujäägid, putukad, puumahla, tahma ja muu mustuse. Tänu alkoholide baasil koostisele jääb pind eriti puhas ja kirkalt särav. Võib kasutada ka toonklaasidel.

Kasutusjuhend: Kasuta lahjendamata või lahjenda kuni 1/2 veega. Pihusta õrn kiht ainet korraga vaid ühele väiksele pinnale, puhasta ja poleeri pind puhta ebemevaba paberi või mikrofiiberlapiga. Ära lase ainel enne puhastamist pinnal kuivada!

Klaasi välispindade uuendamiseks ja vetthülgavuseks kasuta klaasivaha. Sisepinna uduhülgavaks muutmiseks kasuta spetsiaalset uduvahendit!

3,8 liitrist saab kuni 11 liitrit töölahust.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5