A-Vortice Aspira Tornador kõrgsurve kuivpuhasti koos imemisfunktsiooniga

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

212,00 €

Revolutsiooniline kuivpuhastuspüstol, mis õhukeerisega lööb raske mustuse pinnalt lahti ning tolmuimeja eemaldab koheselt kogu mustuse!

-+
või
Kirjeldus

Detailid

Sõidukite, hotellide, kontorite ning teiste analoogsete plastikust, tugevast nahast, tekstiilist pindade, vaipade jt põrandakatete, diivanite ja mööbli sügavpuhastuseks loodud imev kuivpuhastuspüstol. Tänu ülitugevale suruõhul keerlevale õhukeerisele puhastatakse kiiresti ja väga efektiivselt ka raskesti ligipääsetavad kohad - armatuurlaua nõgusused, praod, ventilatsiooniavad, vaiba sisemused, nurgad jne. Aspiraga saab ülilihtsalt kätte ka põrandavaiba sügavuses oleva liiva ja tolmu, mida tavaline tolmuimeja ei suuda välja imeda. Ühenda püstol kiirliidese abil kompressori suruõhuga ning tavalise tolmuimejaga. Tänu komplektis olevale üleminekule ühendub Aspira enamike tolmuimejate voolikutega. Lülita tolmuimeja sisse ning ava suruõhukraan. Suuna otsik puhastatavale pinnale. Ülitugev suruõhukeeris lööb mustuse pinnast välja ning koheselt imetakse kogu mustus tolmuimejasse. Vajalik õhusurve 6-7 bar

Õhutarve 6,3 bar - 270l/min

Komplektis:

2 üleminekut erinevatele tolmuimejavoolikutele,

pragude otsik

ümarotsik

püstol

suruõhuvoolik komressoriga ühendamiseks 3m-läbimõõduga 6x4mm (võib kinnitada kaablivitsade või teibi abil olemasoleva tolmuimeja voolikuga)

kaablivitsad 3tk

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5