Poleerimisketas ekstsentrik HDO Lake Country/Car Glaze - must/valge poroloon (3. etapp lõppviimistlus/läigestamine 16,5cm, 6,5``)

Будьте первым, кто оставит комментарий об этом товаре

Availability: In stock

27,60 €

Uusim  patendeeritud HDO süsteemiga järgmise generatsiooni Dual Action lõppviimistluse/läigestamise ketas, mis on väljatöötatud kasutamiseks ekstsentrikmasinatel. Ketas on sobilik igasuguse auto, paadi, erinevate detailide jt värvipindade ja laki töötlemiseks.Tänu kahekihilisele poroloonile on töötlemine kiire ja lihtne.

-+
OR
Описание

Details

Disain: HDO alt laieneva disainiga ketas ühendab nii traditsiooniliste paksude kui õhukeste ketaste eelised ja omadused. 

Eelised: Kahekihiline poroloon vähendab külg- / horisontaalset liikumist, mille tulemuseks on molekulaarse hõõrdumise vähenemine ketta sees. Tänu sellel suureneb ketta vastupidavus, väheneb liigne kuumenemine ja pikeneb ketta eluiga.
HDO tehnoloogia blokeerib kihtidevahelist soojusülekannet. Lisaks klassikalise õhukese padja eelistele pakuvad HDO disain ja kuju maksimaalse efektiivsuse tagamiseks õiget kaalujaotust. Keskmine jahutusava hajutab soojust padja keskelt eemale, vähendades nii temperatuuri ja suurendades vastupidavust.
Alt laienev äär takistab ketta talla poleeritava pinna vastu puutumist, muutes sellega töö ohutumaks ja mugavamaks kumerate ja reljeefsete paneelide jaoks.

HDO lõppviimistlus/läigestamisketas koos  õigesti valitud Car Glaze poleerpastaga kaotab õrnad kriimustused, kerge oksüdatsioonikihi ning õrnema laki puhul ka pöörisjäljed. Tulemuseks on perfektne kõrgläikeline ning kriimustustevaba pind. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada vajadusel eelnevalt ka tugevat poleerimise/lõikamise ketast ning keskmist poleerimise/pööriseemalduse ketast.  Ketas on kasutatav koos spetsiaalse tallaga.  Tald ja ketas on sobilikud standartsetele Dual Action - ekstsentrik poleerimismasinatele.

Ketta läbimõõt 16,5cm

Tallaosa krõpsu läbimõõt  15,5 cm

Sobilik krõpsuga poleerimisketta tallale läbimõõduga vastavalt kettale kuni kuni 15,5 cm

Tags

Будьте первым, кто оставит комментарий об этом товаре

ОСТАВЬТЕ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ

КАК ВЫ ОЦЕНИВАЕТЕ ЭТОТ ПРОДУКТ? *

Kvaliteet недоволен очень доволен
0/5
Hind недоволен очень доволен
0/5
Väärtus недоволен очень доволен
0/5