POLY RESIN SEAL - uusim kõrgtehnoloogiline polümeeride ja karnauba baasil püsivaha - kõvavaha - läikevaha - paint sealant

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

17,33 €
Karnauba ja polümeeri baasil puhastav vaha, mis on loodud kaitsmaks ning läigestamaks ühe korraga. Kreemjas pasta kaotab pinnalt väiksemad kahjustused, mustuse - kaitsetes samal ajal tõhusalt pinda ning pannes selle särama.

* Nõutud väljad

17,33 €
-+
Kirjeldus

Detailid

Profikvaliteediga akrüülpolümeeri, Brasiilia karnauba vaha ja kõvade vahade baasil pinnakaitsevaha. Polümeerid liimuvad värvipinnaga ning kaitsevad tuhmumise ja oksüdeerumise eest. Erilised komponendid puhastavad, sulgevad värviboorid, annavad kõrgläike ning kaitsekihi mustuse, rooste ja UV kiirguse vastu. Sobilik kasutamiseks sõidukitel ja veetehnikal.

Kasutusjuhend: Pese auto, eemalda mustus ja kuivata põhjalikult. Ära vahata kuuma päikese käes ega kanna vaha liialt soojale pinnale! Ära kanna krobelistele plastikdetailidele! Raputa pudelit enne töö algust ja töö ajal. Käsitsi: Kanna vaha aplikaatorpadja abil ühtlaselt värvipinnale ning lase pinnal valgeks kuivada. Masinaga: Kanna pehme poleerimisketta abil vaha pinnale. Poleeri puhta pehme vahalapi või mikrofiiberlapiga läikima.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5