POLY CARBON WAX - Car Glaze - uusim kõrgtehnoloogiline polümeeride baasil püsivaha - kõvavaha- polümeervaha

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Special Price 27,45 €

Tavahind: 30,34 €

Uusimatel kõrgtehnoloogilistel polümeeridel põhinev tugevalt läikiv pealisvaha tagab värvitud pinnale pikaajalise kaitse ning suudab peita tavalisest kordi enam kriimustusi ja pöörisjälgi. Ühe liitri vahendiga saab vahatada kuni 20 autot.


Car Glaze vastupidavaim ja parimate läikeomadustega pinnakaitsevahend!

* Nõutud väljad

Special Price 27,45 €

Tavahind: 30,34 €

-+
Kirjeldus

Detailid

Uue generatsiooni polümeer pinnakaitsevaha. Sisaldab kõrgekvaliteedilisi akrüülpolümeer floorkarboon vaigu lisandeid. Polümeerid liimuvad värvipinnaga ning kaitsevad tuhmumise ja oksüdeerumise eest. Erilised komponendid puhastavad, sulgevad värviboorid, annavad kõrgläike ning kaitsekihi mustuse, rooste ja UV kiirguse vastu. Sobilik kasutamiseks sõidukitel ja veetehnikal.

Kasutusjuhend: Pese auto, eemalda mustus ja kuivata põhjalikult. Ära vahata kuuma päikese käes ega kanna vaha liialt soojale pinnale! Ära kanna krobelistele plastikdetailidele! Raputa pudelit enne töö algust ja töö ajal. Käsitsi: Kanna vaha aplikaatorpadja abil ühtlaselt värvipinnale ning lase pinnal valgeks kuivada. Masinaga: Kanna pehme poleerimisketta abil vaha pinnale. Poleeri puhta pehme vahalapi või mikrofiiberlapiga läikima.

3,8 liitriga saab vahatada kuni 76 autot.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5