Quartz Max - 5% Sio2 Spray & Wipe - TacSystem - kiirkeraamika - keraamiline sprayvaha - 500ml

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

30,00 €
Quartz Max on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem keraamiline sprayvaha, mis annab pinnale keskmiselt 4 kuu pikkuse kaitse sõltuvalt pinna järelhooldusest!
-+
või
Kirjeldus

Detailid

Tootekirjeldus: Spray On - Wipe Off keraamiline kiirkaitseaine sõidukite välispindadele kiireks ja mugavaks läigestamiseks! Kaitseaine sisaldab 5% Sio2 keraamikat, mis annab kaitsekihi, läike ja vetthülgavuse pikaks ajaks. Quartz Max loob kiirelt kaitse UV ja kemikaalide vastu, lisab läiget, libedust ning tekitab hüdrofoobsuse.

Toote eelised: Kiirvaha saab kasutada pihustades, mis muudab selle töötlemise eriti lihtsaks ja kiireks. Sobib hästi ka pleekinud plastikdetailide värskendamiseks ja kaitseks. Väga sobilik ka Sio2 keraamikatele pealmiseks lisakihiks.

Vastupidavus: keskmiselt 3-6 kuud sõltuvalt järelhooldusest, pesusagedusest ja kasutatavatest pesuainetest.

Kasutuskohad: Kõik sõiduki välispinnad: lakk, värv, veljed ja enamik plastidetailid sobivad Quartz Maxiga töötlemiseks!

Hoiatused: ÄRA kasuta toodet liiga soojas keskkonnas ega otsese päikese käes! ÄRA lase ainel pinnal kuivada enne mikrofiiberlapiga poleerimist.

Kasutusjuhend:

Pese kõik pinnad põhjalikult. Eemalda pigi, lendrooste jms mustus!

Töötle korraga maksimaalselt 1-3 detaili. Pihusta Quartz Max detailile või vala pisut ainet aplikaatorpadjale ja kanna detailile. Aja vedelik ühtlaselt pinnale laiali. 

Poleeri pind puhta ja pehme mikrofiiberlapiga läikima! Lase kivistuda 4 tundi enne veega kokkupuutumist! Professionaalseks kuivatustöötluseks võib kasutada IR lampi 30 minutit 50°C-60°C.

Nõuanded / Alternatiivsed kasutused: Võib kasutada ka pleekinud mustade plastidetailide taastamiseks. Väga sobilik valik ka kõikide erinevate keraamiliste toodete järelhoolduseks ja lisakaitsekihi andmiseks. Eriti mugav kasutamaks erinevatel veesõidukitel.

Märksõnad

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

Kvaliteet ei ole rahul väga rahul
0/5
Hind ei ole rahul väga rahul
0/5
Väärtus ei ole rahul väga rahul
0/5