Vahad / keraamilised pinnakaitsed

Tooted 1 kuni 10 koguhulgast 22

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. 13,14 €

  Drying Conditioner - Car Glaze - märgvaha - loputusvaha - kuivatusvaha

  Superkontsentreeritud uue põlvkonna vaha sõidukite ja meretehnika loputamiseks, kaitsmiseks ja läigestamiseks. Vahend ei lase veel sõiduki pinnale pidama jääda ning paneb pinna särama. Toodet võib peale käsipihustiga või kasutada automaadis. Ühest liitrist kontsentaadist saab 31-201 liitrit töölahust, millega saab vahatada 1500-11000 autot!
  Võrdle toodet
 2. Special Price 25,20 €

  Tavahind: 30,00 €

  Water Glass - Spray & Rinse Sio2 - TacSystem - märg keraamika- kiirkeraamika - reload

  Water Glass on Lõuna Korea keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) TacSystem kõige vastupidavam märgkeraamika, mis annab pinnale kuni 6 kuu pikkuse kaitse sõltuvalt pinna järelhooldusest! Väga väike aine kulu!
  Võrdle toodet
 3. Special Price 54,00 €

  Tavahind: 76,00 €

  Si-811 - Kisho - keraamiline pinnakaitse - keraamika - keraamiline vaha- autokeraamika

  Si-811 on Jaapani keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) Kisho vastupidavuselt teine värvi-, lakikaitsevahend. Vahend katab värvipinna klaasja ja nähtamatu ülivastupidava kilega. Toode tarnitakse ilma karbita! Mitte segamini ajada Hiina koopiatega!
  Võrdle toodet
 4. Special Price 57,60 €

  Tavahind: 81,00 €

  Si-901 - Kisho - keraamiline pinnakaitse - keraamika - vedel klaas - auto keraamika

  Si-901 on Jaapani keraamiliste kaitseainete tootja (reaalne tootja ja arendaja, mitte private label) Kisho kõige kvaliteetsem ja vastupidavam värvi-, lakikaitsevahend. Toimeaine SiO2 katab värvipinna klaasja ja nähtamatu ülivastupidava kilega. Toode tarnitakse ilma karbita! Mitte segamini ajada Hiina koopiatega!
  Võrdle toodet
 5. 59,00 €

  PLASTIC GLAZE - Car Glaze - spetsiaalvaikude baasil plastikukaitseglasuur -plastikuvaha - plastikutaastaja - plastikukeraamika

  Plastic Glaze on USA firma Car Glaze labori poolt väljatöötatud ja toodetav plastiku- ja kummikaitsevahend. Keraamilised vaigud sulgevad plastipoorid ning katavad pindmised molekulid nähtamatu ülivastupidava kilega.
  Võrdle toodet
 6. 49,86 €

  ULTRA SHINE WAX - Van Der Knox - vesivaha - kuivatusvaha - märgvaha

  Ülikontsentreeritud uue retseptuuriga vaha sõidukite ja meretehnika loputamiseks, kaitsmiseks ja läigestamiseks. Vaha ei lase loputusveel pinnale pidama jääda, tekitab hüdrofoobse kaistekihi ning paneb pinna tugevalt särama. Võib pihustada käsipihustiga või kasutada automaatsetes doseerimisseadmetes. Ühest liitrist kontsentaadist saab kuni 500 liitrit töölahust.

  Võrdle toodet
 7. Special Price 141,00 €

  Tavahind: 197,00 €

  Zen Xero Echelon for Wheels - vedela klaasi baasil veljeglasuur - veljevaha - veljekaitseaine - veljekeraamika

  Zen Xero Echelon for Wheels - Jaapani kaubamärgi Echelon veljekaitsevahend. Uusim spetsiaalkoostis tekitab kauakestva nähtamatu ja ülivastupidava kaitsetekatte.
  Võrdle toodet
 8. Special Price 57,60 €

  Tavahind: 84,75 €

  CERAMIC GLAZE - Car Glaze - spetsiaalvaikude baasil värvikaitseglasuur - paint glaze - kaitsevaha - püsivaha - kõvavaha - nanovaha

  Ceramic Glaze on USA firma Car Glaze kõige vastupidavam värvi-, lakikaitsevahend. Spetsiaalvaigud sulgevad värvipoorid ning katavad värvimolekulid nähtamatu ülivastupidava kilega.
  Võrdle toodet
 9. Special Price 27,45 €

  Tavahind: 30,34 €

  POLY CARBON WAX - Car Glaze - uusim kõrgtehnoloogiline polümeeride baasil püsivaha - kõvavaha- polümeervaha

  Uusimatel kõrgtehnoloogilistel polümeeridel põhinev tugevalt läikiv pealisvaha tagab värvitud pinnale pikaajalise kaitse ning suudab peita tavalisest kordi enam kriimustusi ja pöörisjälgi. Ühe liitri vahendiga saab vahatada kuni 20 autot.

  Car Glaze vastupidavaim ja parimate läikeomadustega pinnakaitsevahend!

  Võrdle toodet
 10. Special Price 168,00 €

  Tavahind: 241,00 €

  Zen Xero - Echelon Pure Glass - vedela klaasi baasil värvikaitseglasuur - klaaskaitse - keraamika - vedel klaas - kõvavaha - keraamiline pinnakaitse - värvikeraamika

  Zen Xero Pure Glass - Jaapani kaubamärgi Echelon firma värvi-, lakikaitsevahend. Neljaosaline koostis tekitab kauakestva nähtamatu ja ülivastupidava katte.
  Võrdle toodet

Tooted 1 kuni 10 koguhulgast 22

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3